Alaçatı Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Manisa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi ağaçların çevrelediği bir bahçede konsept bir organizasyonla geçirmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetimizle buluşturuyoruz. Alaçatı Bahçesi Manisa olarak uzun yıllardan düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, çiftlerin özel günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, kusursuz bir organizasyonla sizleri buluşturuyoruz.


Hizmet verdiğimiz diğer organizasyonlarda bahsetmek gerekirse; kına ve bekârlığa veda partileri dışında düğün, sünnet, nişan, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaptığımızdan dolayı nikâh sonrası aile yemeği organizasyonu ve yemekli organizasyonlarınızı da bizim ev sahipliğimizde kutlayabilirsiniz.


Kına ve bekârlığa veda partinizi planlarken isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizin ve hayallerinizdeki kutlamayı öğreniyoruz. Organizasyon stilimiz hakkında fikir sahibi olmanız için size geçmiş dönemlerde ev yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunuyoruz.


Hem yuvarlak hem de dikdörtgen masa çeşitlerimiz mevcuttur ve şık görünümlü tiffany sandalyelerle davet alanımızı davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Kına organizasyonlarına özel olarak konsepte uygun renk ve tarzda kına tahtı kurulumu yapıyoruz. Tahtın etrafına puflar yerleştiriyor böylece arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflara sahip olabileceksiniz.


Ses sistemi ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz düğün sektöründe tecrübeli orkestra ve solist eşliğinde keyifli anlar geçirebileceksiniz. Ayrıca kutlama öncesi tanışma fotoğraflarınızdan oluşan slayt gösterisini ve organizasyon süresince çekilen videolarınızı barkovizyon yardımıyla perdeye yansıtıyoruz.


Yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize özel olarak menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğinde bulunan başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasının içeriğini birlikte belirliyor ve sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız, Alaçatı Bahçesi Manisa telefon bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Anemon Otel Kavşağı(Şehzade Mehmet Koleji Yanı) Manisa

Alaçatı Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!