Adn Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Adn Kır Düğün Bahçesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Adn Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Adn Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Adn Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Adn Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Adn Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Adn Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Adn Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Düğün gününüz öncesinde unutulmaz anlar yaşayacağınız kına geceniz için hizmet veriyoruz. Bu isteğinize cevap verebilmek adına Manisa kına gecesi mekanları arasında hizmet kalitesi farkıyla sizleri Adn Kır Düğün Bahçesine davet ediyoruz. Her anı en ince detayına kadar düşünülmüş bir gün geçirmek eminiz ki sizi çok mutlu edecek. Sadece eğlenceye ve gecenize konsantre olacağınız bir akşam için biz buradayız.


Modern ve ferah kır bahçemizde her konuğunuzu rahatlıkla davet edebileceğiniz ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Bahçemizin çevre düzenlemesi etrafında bulunan çiçeklerin kokuları konuklarınızı ilk adım attıkları andan itibaren mest edecek. Davetli sayınıza göre kır bahçemizin masa ve sandalyelerini yerleştiriyoruz. Ardından sıra geliyor özenle süslemeye. Her masa ve sandalyeyi ayrı bir özenle süslüyoruz. Aksesuar olarak çiçekler ve şamdanlar kullanabiliyoruz. Hangi aksesuarları kullanacağımızı çiftimizle birlikte seçiyoruz. Tüm organizasyon boyunca fikirlerinize başvuruyoruz. İçinize sinmesi ve gölünüzün rahat olması bizim için çok önemli. Bu stresli süreçte yükünüzü bir nebze olsun hafifletmek bizi memnun ediyor.


Kına geceniz için arzu etmiş konsepte uygun olarak gerekli olan tüm ritüellerin yerine getirmek adına farklı çözüm ortaklarımız bulunuyor. İstekleriniz doğrultusunda çözüm ortaklarımız tüm aksesuar teminini sağlıyor olacak. Kına süslemesi, kına mumu, kına tepsisi, nedime minderleri, davul ve daha birçok aksesuar. Eğer dilerseniz kendi anlaşmış olduğunuz organizasyon firmasıyla da çalışabiliyoruz. Tek bir eksik nokta kalmadan her şeyi biz hallediyoruz. Siz kendinize ve sevdiklerinizle geçireceğiniz eğlenceli dakikalara odaklanın.


Alanımızda kına gecesi dışında düğün, nişan mezuniyet baloları gibi organizasyonlarda düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze göre bahçemizi büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.


Size sağladığımız hizmetler ve Manisa kına gecesi salonları arasında fark yaratan teklifler için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ilıca Mahallesi, Denizli Yolu No:226, 45600 Alaşehir/Manisa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Adn Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.