• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tek Oxori Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Tek Oxori Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Tek Oxori Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tek Oxori Sıkça Sorulan Sorular

Tek Oxori kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tek Oxori kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tek Oxori kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tek Oxori kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tek Oxori kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Tek Oxori kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Tek Oxori kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tek Oxori Hakkında

2020 yılı yaz aylarında tüm hazırlıklarını tamamladığımız mekanımızın kapılarını açtık ve konuklarımızı ağırlamaya başladık. Tek Oxori ismini verdiğimiz tesisimiz Gebze’de bulunuyor. Davet sektörüne hızlı giriş yapmış vizyon sahibi bir işletme olarak güvenli İSO9001-2015 sertifikamız ve her biri alanında deneyimli profesyonel bir ekibimiz var. Burada %100 müşteri memnuniyeti ile özel gün organizasyonları düzenliyoruz.

Davet Alanları

Gebze kına gecesi mekanları arasında bir arayıştaysanız size Tek Oxori olarak sahip olduğumuz tesis imkanlarından bahsetmek isteriz. Geniş bir alan içerisindeki kır bahçemizde, davet düzeninde 500 ile 750 kişi aralığında ve kokteyl düzeninde 1.000 kişiye varan sayılarda konuğumuzu ağırlayabiliyoruz. Sadece yazın veya baharda değil kışları da kullanılan diğer alternatifimiz ise kapalı salonumuz. 50-100 kişilik kapasitesiyle butik organizasyonlar için oldukça uygun.

Dekorasyon

Kır bahçemiz veya kapalı salonumuzu kına gecesine uygun bir konseptle dekore ediyoruz. Kırmızı rengin hakim olduğu bir tasarım yapıyor, son model görkemli bir kına tahtı kullanıyoruz. Altın sarısı ve kırmızı renkte tüllerle arka fon oluşturuyoruz. Oturma düzenini törene katılacak davetli sayısına göre 10’ar kişilik yuvarlak masalarla oluşturuyor, farklı renkte sandalye bağlaması seçenekleri sunuyoruz.

Hizmetler

Kına gecelerinin tüm geleneklerini, eski veya yeni adetlerini Tek Oxori olarak gerçekleştirebiliyoruz. Geline son moda şık bir kaftan temin ediyor, arkadaşlarına ise nedime kaftanları dağıtıyoruz. Canlı müzik orkestrası veya DJ ile geniş repertuvarda kına müzikleri çalarak tüm konukları eğlendiriyoruz. Kına ekibi, davul şov, kına süslemeleri, kına töreninin düzenlenmesi ve kına mumu aksesuarları gibi hizmetler de sunuyoruz.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri haricinde düzenlediğimiz diğer organizasyonlar arasında; kır düğünleri, nişan merasimleri, sünnet törenleri, doğum günü kutlamaları, nikah törenleri, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler, vakıf ve dernek etkinlikleri, bayi toplantıları ve festivaller gibi çeşitli örnekler yer alıyor. Bu organizasyonları kendi bünyemizde düzenleyebildiğimiz gibi boş halde alan kiralama opsiyonu da sunuyoruz.

Tek Oxori olarak organizasyonlara ev sahipliği yapmanın yanı sıra bahçemizde kurduğumuz profesyonel fotoğraf platosunda çekim yapma imkanı da sunuyoruz. Pek çok farklı arka plan ve konsepte sahip platomuzda açık ve kapalı alan seçeneklerimiz mevcut. Düğün, kına veya nişanını mekanımızda gerçekleştiren çiftlere platoyu ücretsiz olarak kullanma şansı tanıyoruz.

Gebze kına mekanları arasında çiftlerini düşünerek her konuda destek veren bir firmayı tercih etmek isterseniz doğru yerdesiniz. Çözüm ortaklarımız vasıtasıyla gelin saçı makyajı ile damat tıraşı konusunda dahi ücretsiz veya indirimli hizmet sunuyoruz. Fiyatlarımızı, erken rezervasyonlarda uyguladığımız indirimleri ve kampanyalarımızı öğrenmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Yandaki formu eksiksiz doldurarak da bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

  2005 yılında Kocaeli Üniversitesinde Yüksek Öğrenimine başladıktan sonra... devam 


 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Balçık Mah. Mustafa Kemal Cd. No:119 Gebze/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Tek Oxori Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.