Pasha Palas Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pasha Palas Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Pasha Palas Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Pasha Palas Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pasha Palas Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Pasha Palas Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pasha Palas Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Pasha Palas Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pasha Palas Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Pasha Palas Hotel Hakkında

2006 yılında Kocaeli'de faaliyete girmiş olan otelimiz konuklarına yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor. Üstelik ev rahatlığında konforlu ve şehir stresinden uzak da rahat bir nefes alabilme imkânı sağlıyor!

Pasha Palas Hotel konuklarına konaklama imkânlarının yanında benzersiz organizasyonlar düzenleme şansın da veriyor. Otel düğün düzenlemek isteyen çiftlerimizi Pasha Palas Hotel Kocaeli adresine bekliyoruz...

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için ihtiyacınız olacak her detayı birlikte planlayabiliyoruz.

Oturma düzeninde 500 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabildiğimiz Pasha Palas düğün salonunu organizasyon sorumlumuz ile düzenliyoruz. Düzenlemelerimizi yapmadan önce ise çiftimizin konsept fikirlerini öğreniyoruz. Konseptine uygun renklerde süslemeler yaparak gecenizi benzersiz bir şekilde tasarlıyor ve şık aksesuarlar da kullanabiliyoruz.

Çiftimizin tercih ettiği ekstra düzenlemeler ve hizmetler için ise çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Mesela geleneksel kına gecesi organizasyonlarınız için kına tahtı ve cibinliğinin de bulunduğu bir kına köşesi tasarlayabiliyoruz. Gelin hanım ve nedimeler için çeşitli aksesuarlar da sağlayabiliyoruz.

Bekarlığa veda organizasyonlarınız için de parti düzenleme ihtimalimizde var! Hatta otelimiz bünyesinde bulunan spa & masaj merkezinde gelin hanımlarla birlikte gelin hamamı organizasyon düzenliyoruz.

Hatta arzu ederseniz sabahında bir gelin hamamı organizasyonu ardından kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenleyebilir ertesi gün içinde düğün veya nikah töreninizi tasarlayabiliriz. Böylelikle hem bütün organizasyonlarınızı Kocaeli Pasha Palas garantisi ile düzenleme şansı elde edebilir hem de başka bir çözüm ortağı ne ihtiyacınız kalmadan ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. şehir dışından gelen konukların için konaklama imkânı da sağlayabilirsiniz.

Sizin de Kocaeli kına Salonu denilince aklınıza Pasha Palas Hotel geliyorsa formu doldurarak banket birimimizle iletişime geçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir mahallesi Demokrasi Bulvarı No:23 Yahya Kaptan yanı İZMİT

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pasha Palas Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.