Otel Asya

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Otel Asya - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Otel Asya Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Otel Asya Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Otel Asya Sıkça Sorulan Sorular

Otel Asya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Otel Asya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Otel Asya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Otel Asya kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Otel Asya kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Otel Asya Hakkında

Özel bir konaklama ya da eşsiz bir organizasyon düzenlemek ister misiniz?

Fark yaratan hizmet anlayışı ile Otel Asya İzmit adresindeyiz…

50 yıldan fazla süredir biriktirdiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile siz değerli konuklarımıza yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Daima planlı ve düzenli çalışma sistemimiz ile otelimizde mutlu konuklar ağırlıyoruz. Personel eğitimi konusunda ve hijyen konusunda asla ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

Konaklama imkânları dahilinde otelimizde 71 çift kişilik, 10 tek kişilik, 1 bedensel engelli ve 4 birleşik odamız da toplamda 164 kişiye kadar konuklarımızı ağırlıyoruz.

Toplantı odalarımız sayesinde şirket organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz. Seminer, toplantı ve eğitimleriniz için gerekli teknolojik donanımı sağlıyor ve ikram servisleri de gerçekleştiriyoruz.

Otelimiz bünyesinde bulunan restoranımızda dünya ve Türk mutfağının sizler için seçilen en güzel tarifleri hazırlıyoruz. Hatta mutluluğunuzu paylaşacağınız özel günleriniz için de hizmet sağlıyoruz. Çiftimizin konukları için tercih edecekleri yemekleri ya da ikramları hazırlayarak şık sunumlar ile servis ediyoruz.

Üstelik her özel gününüz için farklı konseptler ile çok özel anlar yaşamanız için hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Otel Asya balo salonunda oturma düzeninde 300 kişiye kadar davetlileriniz ile birlikte davet ve resepsiyonlar düzenleyebiliyoruz. Doğum günü sürprizleri, evlilik yıldönümleri, düğün, nişan, söz veya kına gecesi organizasyonlarınız için hatta nikah sonrası yemek kokteylleri için de uygun oluyor salonumuz!

Kına konseptinize uygun renkler ile salonunuza renk katıyoruz. Prenses kınası için pembe tonları ile ya da geleneksel kına gecesi organizasyonları için kırmızı tonları ile masa ve sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz…

Orkestramız ise gecenizi eşsiz kılıyor ve kıra resitalinizin konseptine de bağlı olarak farklı repertuarlar hazırlıyorlar. Mesela Roman veya Hint kınası organizasyonlarınız için farlı etnik müzikler ile gecenizi daha da özel kılabiliyor ya da sakince gecenize arka fondan eşlik edebiliyor.

Siz de Otel Asya ayrıcalıkları için formu doldurarak banket birimimiz ile irtibat sağlayabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • Yiyecek İçecek Koordinatörü

İletişim

  • Adres:

    Şahabettin Bilgisu Cad .No:135

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Otel Asya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.