Olimpia Düğün Salonu

E-posta Gönder

Olimpia Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Olimpia Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Olimpia Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Olimpia Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Olimpia Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Olimpia Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Olimpia Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Olimpia Düğün Salonu Hakkında

Kocaeli’nde hayalinizi süsleyecek bir kına gecesi mekânı arayışında olan gelin adaylarımıza güzel bir haberimiz var! Olimpia Düğün Salonu; 1000 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi, modern dizaynı, uygun altyapısı, ekonomik paketleri ve daha birçok imkânı ile rüya gibi bir geceye imza atmanızı sağlıyor.

Bugüne kadar birçok organizasyon için kapılarımızı açtık. Tüm bu organizasyonlarda ortak olan bir şey var: konuklarımızın memnuniyeti! Açıldığımız ilk günden beri, bizi tercih eden misafirlerimizin tüm isteklerini karşılayacak bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bunun için kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikleri yakından takip ediyoruz. Süsleme için kullandığımız aksesuarlardan, salonumuzun ses ve ışık sistemleri için tercih ettiğimiz ekipmanlara kadar her konuda en yeni ve en iyi seçenekleri tercih ediyoruz. Hayatınızın belki de en önemli gününde gereken özeni ve özveriyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Kocaeli kına salonları arasında ayrıldığımız bir diğer nokta ise, kına gece ile ilgili aklınıza gelen tüm aksesuarları eksiksiz bir şekilde sunmamız. Bu konuda tecrübeli bir organizasyon danışmanımızın bulunduğunu da söylemek istiyoruz. Salonumuz, yaratıcı ve alternatif fikirlere uygun bir altyapıya sahip. Kısacası; nasıl bir kına gecesi istiyorsanız, onu size sunmaya hazırız! Ya siz?

Bindallı, kaftan, kına süslemeleri, kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına tepsisi gibi bu gecelerin önemli aksesuarlarını gelin adaylarımıza eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Talebiniz durumunda profesyonel kına ekibimizi de geceniz için hazırlayabiliyoruz. Farklı bir görsel şov düşünürseniz, davul şovumuzu da öneriyoruz. Bünyemizdeki tüm aksesuarları kiralayabildiğinizi de dipnot olarak belirtmekte fayda var.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve kına geceniz için bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Böylelikle planlamalarımıza hemen başlayarak bu özel gecenin hayalini kuran gelin adaylarımız için hazırlıklarımızı özenle yapabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Emek Mahallesi Şener Sokak No:38 Kocaeli Darıca

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Olimpia Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.