Kupa Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kupa Düğün Salonu

Kupa Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Kupa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kupa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kupa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kupa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kupa Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kupa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kupa Düğün Salonu Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi içi Osmanlı esintileri ile kına gecesi organizasyonları düzenlemek isterseniz Gebze Beylikbağı Kupa Düğün Salonu sizleri bekliyor!


Her anınızı özel kılmak için elbette farklı konseptler de tasarlayabiliyoruz. Bu konseptler prenses, saray, Hint ve Roman konseptleri olabilir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte organizasyon sorumlumuzun da desteğini alarak gecenizi tasarlıyoruz. Hatta size özel konseptler için organizasyon firmalarımızı da davet ediyoruz…


Hazırlıklarımıza başladığımızda kına köşesi tasarlamak ilk görevimiz oluyor. Bu alanda kırmızı kına tahtınız kına cibinliğiniz ile tasarlanıyor. Nedime minderleri de etrafınıza yerleştiriliyor. Kına merasimi için ise en şık ve tahtınıza takım olarak kına sehpası ile tepsisi de ilave ediyoruz. Dekore ettiğimiz alanda farklılıklar tercih ederseniz organizasyon firmamız ile görüşmelerimiz devreye giriyor.


Elbette konuklarınız için de masa ve sandalye düzeni oluşturuyoruz. Yuvarlak masalarınızı masa ve sandalye giydirmeleri yapıyoruz. Beyaz üzerine renkli çalışmalar ile konseptinize uyum sağlıyoruz. Zarif bir dekorasyon ve ışıklandırmalar ile dikkat çeken salonumuzun dekorasyonu tamamlıyoruz.


Böylece müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini alıyorlar. Gecenizi başlatmak için konuklarınızı ikramlarla karşılıyoruz. Ziyafet masalarına buyur ediyoruz. Gelin odasında son hazırlıklarını tamamlayan gelin hanım da geceye katılıyor. Kına ritüelleri ile eğlenceniz hız kesmeden devam ediyor…


Yemekli ve yemeksiz menülerimizi de hazırlıyoruz. Mutfağımızda hazırlanan özel tatları gecenin ilerleyen saatlerinde konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızda ise genellikle bu menüler yemeksiz kına paketlerinden tercih ediliyor.


Eğer siz de kına salonu arıyor ve son kararınızı vermekte zorlanıyorsanız Kupa Düğün Salonu Beylikbağı ailesi ile görüşmeden son kararınızı vermeyin deriz! Yapmanız gereken sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklamak ve iletişim formunu doldurmak. Üstelik böylece istekleriniz dahilinde fiyat teklifler alabilir ve kına paketlerimizin içerikleri hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  BeylikBağı Mah. Vatan Cad. No: 40 Gebze/ Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kupa Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.