Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL

Gebze Palas Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gebze Palas Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Gebze Palas Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gebze Palas Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Gebze Palas Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gebze Palas Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gebze Palas Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gebze Palas Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gebze Palas Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gebze Palas Hotel Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi otel konforunda muhteşem bir organizasyonla kutlayabileceksiniz. Gebze Palas Hotel olarak müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personellerimizle birlikte uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyoruz. Konaklama hizmetimiz dışında özel davet ve toplantılar, yemekli ve yemeksiz seminerlere de ev sahipliği yapıyoruz.

Gebze Palas Hotel kına geceleri için tercih edilen bir adres. Geleneklerimizin muhteşem yansıması olan kına gecesi kutlamaları için size birçok alternatif sunuyor, konforlu ve eğlenceli bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyoruz. Mevsim koşullarından etkilenmeyen davet alanlarımızda istediğiniz eğlenceyi sizin için planlıyoruz.

Özel etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz davet alanlarımızdan bahsetmek gerekirse; 120 kişi kapasiteli restoran ve toplantı salonu, 60 kişi kapasiteli kafe ve kahvaltı salonumuz bulunuyor. Davetli sayınıza uygun olarak istediğiniz alanı sizin için hazırlıyoruz. Masa düzenini yemekli etkinliklerinizde özel olarak hazırlıyoruz. Masa üstü örtü ve süsleme için seçeneklerimiz de mevcuttur. Hayal ettiğiniz gibi salonlarımızı hazırlayabiliyoruz. Kına gecenizi konsept bir organizasyonla kutlamak isterseniz de organizasyon firmaları ile anlaşıyor, istediğiniz tarzda salonumuzu süsleyebiliyoruz. Eğlenceniz süresince organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor ve böylece kusursuz bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz.

Davetlerinize özel menüler hazırlıyoruz. Restoranımızın menüsünde Türk ve dünya mutfağının muhteşem örneklerini görebileceksiniz. Seçeceğiniz ana yemek, ara sıcak ve atıştırmalıklarla da size özel menüler oluşturabiliyoruz. Otelimizin usta aşçıları ve deneyimli mutfak elemanları tarafından özenle hazırlanan yemeklerde her zaman kaliteli ürünler kullandığımızı da belirtelim.

Siz de özel davet ve eğlencelerinizde güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, otelimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Hizmet detaylarımız hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız, Gebze Palas Hotel iletişim bilgisine sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.