Erol Olçok Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Erol Olçok Kültür Merkezi

Kapasite Bilgileri

Erol Olçok Kültür Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Erol Olçok Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Erol Olçok Kültür Merkezi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Erol Olçok Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Erol Olçok Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erol Olçok Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Erol Olçok Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erol Olçok Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Erol Olçok Kültür Merkezi Hakkında

Kına gecenizde ihtiyaç duyabileceğiniz kaliteli hizmeti sunmak için Erol Olçok Kültür Merkezi İzmit adresimizde heyecanla bekliyoruz!
Yıllardır organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Nice kına organizasyonu gerçekleştirdiğimiz salonumuzda gelin adaylarımızın içine sinen bir organizasyon gerçekleştirebilmek adına uğraşıyoruz.

Profesyonel belediyecilik anlayışımız ışığında pek çok organizasyon düzenledik. Hepsinde de düğün sahiplerine tam da istediği hizmeti sunduk. Sunmaya da devam ediyoruz. Bunu başarırken profesyonel ekibimizden destek alıyoruz. Hepsi kendi branşında başarılı kişilerle çalışıyoruz. Personellerimizi günübirlik olarak tercih etmiyoruz. Yıllardır aynı sektöre gönül vermiş kişilerle çalışıyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın kibar ve güler yüzlü olması bizim için önem arz ediyor. Başarılı personel tercihinin daha başarılı organizasyonlar gerçekleştirmemize ortam hazırladığına inanıyoruz.

Kına geceniz için personellerimizle birlikte neler mi yapıyoruz?

Ekibimizde; şefler, servis elemanları, müzisyenler, fotoğrafçılar ve kameramanlar yer alıyor. Şeflerimiz kına geceniz için istediğiniz ikramları hijyenik mutfağımızda hazırlıyor. Servis elemanlarımız misafirlerinizin masasına güler yüzlü bir şekilde servis ediyor. Gece boyu müzik asla durmuyor. Kimi zaman hüzünlü türküler kimi zaman da eğlenceli popüler şarkılar kına gecenize eşlik ediyor. Bu keyifli anları kayıt almanın da kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Yarınlara anılarınızı taşımak için son teknolojik kamera ekipmanları kullanıyoruz. Belki de yıllarca profillerinizi süsleyecek fotoğraflar çekiyoruz.

Mekân düzenlemesi, dekor ve aksesuar noktasında ise çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Onlarla masaya oturarak istediğiniz konsepte uyumlu olacak şekilde salonumuzu adeta baştan yaratıyoruz. Sahnemizin baş köşesine kına merasim alanı kuruyoruz. Bindallıdan el mumuna, halay mendilinden yaş kınaya kadar tüm detayları düşünüyoruz. Hatta bunları bir araya getirerek oluşturmuş olduğumuz kına paketlerimiz dahi bulunuyor.

Paket içeriğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Erol Olçok Kültür Merkezi Düğün Salonu ekibiyle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Kuruçeşme Fatih Mahallesi, Barış Cd. No:39, 41100 İzmit/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Erol Olçok Kültür Merkezi Yol Haritası

Erol Olçok Kültür Merkezi Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Büşra & Mehmet

Düğün Tarihi: 24.04.2019


Bizim çevremiz için kına olarak uygun biyerdi hem fiyat olarak hem mekan olarak ta büyük bir salondu memnun kaldım. Lakin orayı tutmak isteyenlere tavsiyem organizasyon ve ses sistemini tutması lazım yoksa ortada kalır

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.