Çatı Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Çatı Cafe Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50-100

Çatı Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Çatı Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çatı Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Çatı Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Çatı Cafe Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çatı Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Çatı Cafe Restaurant Hakkında

Kocaeli de körfezi izlerken özel anlar yaşamak istemez misiniz?

İşte tam olarak Çatı Cafe Restaurant İzmit adresi ile körfezi gecenize katıyoruz. Eşsiz tatlar ve şık sunumlar ile de aileniz veya dostlarınızla geçireceğiniz zamanları ayrıcalıklı kılıyoruz.

Nasıl mı?

Baş başa bir gece tasarlayarak şık doğum günleri, kutlamalar veya sürprizler gerçekleştirebilirken Çatı’da kimi zaman da iş yemekleri, nikah sonrası yemek ya da bekarlığa veda organizasyonları düzenleme şansı sunuyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarını farklı bir tarz ile kendilerine özel gerçekleştirmek isteyenler için en iyi alternatifler arasında yer alıyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda belki de birkaç kına süslemesi bile katarak bol sohbetli ve özel bir gece yaratabiliyoruz çiftlerimiz ve konukları için. Mesela masanıza şık menü kartları, arkadaşlarınıza nedime bileklikler veya taçları dağıtabilirsiniz. Fotoğraf çerçeveleri ile eğlenceli fotoğraflar için çekim alanları oluşturabilirsiniz.

Aile arasında ya da dostlar meclisinde küçük bir organizasyon olarak gerçekleştirilecek organizasyona modern gelinlerin kına gecesi de diyebiliriz!

Sıra yemeklerimize gelindiğinde en hassas olduğumuz konu diyebiliriz. Çünkü Çatı Cafe Restaurant ile menülerimizdeki her tarif için lezzet garantisi veriyoruz…

Yemeklerinizi hazırlarken en taze malzemeler tercih eden ve gıda güvenilirliği garantisi veriyoruz. Çatı Cafe Restaurant aşçıları tarafından gecenizi tatlandıracak eşsiz lezzetler hazırlanıyor. Şık sunumlar ile de sofranıza taşınıyor. Her detay da olduğu gibi bu konuda da özenli bir çalışma yürütüyoruz. Hatta belki de en özel çalışmaları yemeklerimiz için harcıyoruz.

A lacarte hizmet sunan restaurantımız arzu eden davet sahiplerimiz için özel gecelerinde standart menü tercihleri ile de sınırlayabiliyoruz. Aslında bu size kalan bir karar oluyor.

Siz de Çatı avantajı ile kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenlemek isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kemalpaşa Mah. Fettah Öven Sok. No 28 Bulut İşhanı Kat 6

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çatı Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.