Çağlayan Restaurant

E-posta Gönder

Çağlayan Restaurant

Çağlayan Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Çağlayan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Çağlayan Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çağlayan Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Çağlayan Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çağlayan Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çağlayan Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Çağlayan Restaurant Hakkında

Çağlayan Restaurant yıllardır gerçekleştirdiği organizasyonlar ve resepsiyonlar sayesinde profesyonel bir düzen oluşturarak çalışmakta. Profesyonel ekibi ile de hayallerinizdeki organizasyonları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Konukları için; nikah sonrası yemek organizasyonlarından tutunda kalabalık resepsiyonlara, düğün gecelerinden iş yemeklerine her organizasyonu hazırlayabiliyor. Hatta Kocaeli’de kına organizasyonları konusunda destek aldığı çözüm ortağı ile birlikte şık tasarlanmış eşsiz kına geceleri tasarlıyor…

Nasıl mı?

Öncelikle gelinimiz ile birlikte hayallerinden ve gecenin planlarından konuşuyoruz. Ardından Osmanlı, prenses veya modern kına konsepti gibi konsept tercihleriniz doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz. Arzu eden çiftlerimiz için kına ve düğün hazırlıklarını birlikte yaparak da tek bir organizasyon ile bütün hayallerini de gerçekleştirebiliyoruz.

Çözüm ortağımız ve organizasyon sorumlusu ile birlikte kına tahtı ve kına malzemelerinizi temin ediyoruz. Kına tahtı konusunda da tercih şansınız oluyor ve cibinlikli tasarlanmış bir tahtta seçebiliyorsunuz. Nedimeleriniz için minderler, kına töreni için sehpa ve kına tepsisi gibi önemli detaylar aynı renklerde ve uyumlu tercih ediliyor. Nedimeler için de aksesuarlar ve süslü tefler, ziller ile renkli görüntüler yaratıyoruz. Sultanlara layık bir gece hazırlarken çiftimizi de kına alışverişinin sorumluluğundan kurtarmış oluyoruz.

Yemekli bir düğün ile kına organizasyonunuzu bir arada yapabileceğimiz gibi ikramlar da sağlayabiliyoruz. İkramların yanında kına hatıraları, hediyeleri veya kuru kına dağıtımı gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için hizmet personellerimizden destek alıyoruz.

Bu renkli geceyi bir bütün haline getirecek olan kına müzikleriniz için müzisyenlerimiz de geniş bir arşiv ile kına eğlencesini doyasıya yaşamanızı sağlıyor. Nedimeleriniz ile özel danslar veya koreografiler düzenleyerek siz de farklılıklar katabilirsiniz gecenize

Siz de fuar içi Çağlayan Restaurant Kocaeli adresinde organizasyonlarınız için hazırlıklara başlamak isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak olacaktır. Böylelikle ekstra hizmetlerimiz ve çözüm ortaklarımız hakkında bilgi alarak fiyat teklifleri de alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Karabaş Mahallesi, Leyla Atakan Parkı, 41300

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çağlayan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.