Beyt-ül Bahçe

E-posta Gönder

Beyt-ül Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Beyt-ül Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Beyt-ül Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Beyt-ül Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Beyt-ül Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Beyt-ül Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Beyt-ül Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Beyt-ül Bahçe Hakkında

İzmit’te kına geceleriniz için istek ve beklentilerinize uygun bir mekân arayışındaysanız sizlere iyi bir haberimiz var! Beyt-ül Bahçe ile konuklarımıza sağladığımız kaliteli hizmeti uzman bir kadro ile sunmak için sabırsızlanıyoruz. Birçok farklı alanımızın bulunduğu ve kır düğünü başta olmak üzere farklı organizasyonlar için Kocaeli’nde en çok tercih edilen mekânlar arasında yer alan işletmemizin neden bu sektörde öncü olduğunu kısaca anlatmak istiyoruz.

2011 yılından bugüne kadar geçmişten hiçbir şekilde kopmadan, kalite anlayışını her geçen süre daha üste taşıyan, müşteri memnuniyetini hedeflemiş bir işletme olarak mutlu günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yenileyerek daha kaliteli bir hizmeti amaçlıyor, yenilikçi yapımız sayesinde çağın gerekliliklerine de ayak uyduruyoruz.

Kına gecelerinizi düzenlemeniz için sizlere hem açık hem de kapalı alan seçeneği sunuyoruz. İsterseniz 1000 kişilik kır bahçemizi, isterseniz de 300 kişilik kapalı alanımızda dilediğiniz ortamı yaratabiliyorsunuz. Bu sayede de Beytül Bahçe’yi her mevsim istediğiniz tarihlerde tercih edebiliyor ve mutluluğunuzu hiçbir şekilde ertelemiyorsunuz.

Kına gecenizden önce ya da kına geceniz için yemekli bir davet düşünürseniz, profesyonel mutfak ve uzman aşçılarla gecenizi çok daha keyifli bir hale getireceğimizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda restoran olarak da faaliyet gösterdiğimiz için bu konuda beklentilerinizin de üstünde bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Birbirinden lezzetli ürün seçeneklerini beğeninize sunabiliyor ve damak zevkinize hitap eden tatları hijyen ve görselliğine dikkat ederek masanıza getiriyoruz.

Fuar içinde yer alan Beytül Bahçe İzmir’in en büyük alana sahip işletmelerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Keyif alacağınız bir kına gecesi organizasyonu için neye ihtiyacınız varsa sağlıyor, hiçbir eksiklik yaşamamanızı sağlıyoruz. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve bu özel gün için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Karabaş Mh. Ömer Türkçakal Blv. No:2 ( Koto sosyal tesisleri ) Fuariçi - izmit

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyt-ül Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.