Begonville Cafe & Food

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Bostan Düğün Salonu
15

Gebze

Bostan Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi
1

Kartepe

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

500-750
50 TL'den az
Asya Düğün Salonu
10

Gebze

Asya Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi organizasyonları günümüzde bir hayli büyüdü ve kendine has bir organizasyon türü haline geldi. Sokak aralarında ya da evde hala yapılmakla beraber, bir mekân kiralanıp geniş çaplı bir organizasyon düzenlenme oranı da her geçen gün artıyor. Konseptler ve yeni trendlerin ortaya çıktığı ve her gün yenilendiği bu kına geceleri organizasyonlarını en güzel şekilde gerçekleştirmek için sizi Begonville Cafe Gebze’ye bekliyoruz.


İşletmemize geldiğiniz andan itibaren size maksimum ilgiyle hizmet verecek olan güler yüzlü ekibimiz, gece boyunca kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemeniz için gereken her şeyi yapacaklar. Yardımlarıyla birlikte hiçbir aksaklık yaşanmadan gecenizi tamamlayacak ve mutlu bir şekilde kafemizden ayrılacaksınız.


Sabah 6’da açılan kafemiz gece 12’de kapılarını kapatıyor. Bu süreç içinde kesintisiz bir hizmet verdiğimizi ve organizasyonlarınız için bizi istediğiniz zaman tercih edebileceğinizi belirtelim. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktayız ve siz değerli konuklarımıza 18 saat hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Kafemizin açık ve kapalı alanı bulunuyor. Açık alanımızın çevresinin açılır-kapanır camlarla çevrili olduğunu ve mevsim koşullarına göre açılıp kapandığını söyleyelim. Rengarenk çiçeklerin donatıldığı bu alanımızda ferah ve huzurlu bir ortam amaçladığımızı söylemek istiyoruz. Rengarenk ve canlı bir ortamda tatlı bir organizasyon gerçekleştirmeniz için sizi bekliyoruz.


Kına gecesi için mekân süslemesi yapabilmekteyiz ancak detaylı aksesuar talebiniz için bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından yardım alarak kafemizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı kiralayabilir ve en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.


Geceniz için canlı müziğimiz bulunmakta. Birbirinden eğlenceli müzisyenlerimiz ile kına gecenizin keyfini çıkaracak, kına müzikleriyle bir hüzünlenecek bir eğleneceksiniz.


Tüm bu fırsatlarımız için bizi tercih etmek ve kına gecenizi unutulmaz kılmak isterseniz yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Barış Mahallesi, Dr. Zeki Acar Cd. No:25, 41400 Gebze/Kocaeli

Begonville Cafe & Food Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!