Asya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Asya Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Asya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Asya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Asya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Asya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Asya Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Asya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Asya Düğün Salonu Hakkında

Gelin hanımlar ve nedimeleri ile eğlenceli bir gece düzenlemeye hazırlanıyoruz!

Hep hayal ettiğiniz özel gecelerinizi tasarlıyoruz. Üstelik Asya Düğün Salonu Gebze’de konuklarımızı ayrıcalıklı bir şekilde ağırlıyoruz.

Kına resitallerinizi özel konseptler ile düzenleyerek size özel bir gece olmasını sağlıyoruz. Konseptlerinizi belirlerken ise organizasyon sorumlumuz ile birlikte çalışmalar yürütüyoruz.

Konuklarınızın masa ve sandalyelerini konseptinize uyum sağlayacak aksesuarlar ile dekore ediyoruz. Sandalye giydirmeleri yaparak renk tonlarının uyumlu olacağı bir atmosfer yaratıyoruz. Mesela geleneksel kına gecesi töreni için romantik aşkların kırmızısını tercih ederken, prenses kına gecesi için pembe sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz. Tabii ki bu kadarla kalmıyor farklı birçok konsept tasarlayabiliriz renler ile bir cümbüş ya da çiçekler ile ferah bir ortam da sağlayabiliriz.

Sıra gelin hanım ve nedimelerinin kına köşesine gelindiğinde ise kına tahtı ve kına cibinliği vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Sultan tahtınızın etrafında minderler ve kına sehpası da unutulmuyor. Işıklık ön planda olacak şekilde her detay uyumlu bir şekilde tamamlanıyor…

Gecenin ikramlarını da unutmuyoruz. Konuklarınıza lezzetli ikramlar ve atıştırmalıklar ile çiftimizin temin ettiği kına hediyeleri ya da kuru kına paketlerini de dağıtıyoruz.

Sahnede yerini alan müzik grubumuz geniş repertuarları ile konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatıyor! Kına resitallerinin vazgeçilmezi olan geleneksel kına gecesi müzikleri ile de kına töreninize eşlik ediyorlar.

Elbette bütün bu avantajlar yalnızca kına gecesi resitalleriniz için değil düğün, nişan veya nikah töreni gibi özel organizasyonlarınız için de geçerli!

Sizin de tercihiniz Asya Düğün Salonu ise hemen formu doldurarak bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle ekstra hizmetlerimiz ve kına konsepti fikirleriniz hakkında görüşmeler yaparak fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Özel günler aceleye gelmez! Bu yüzden ne kadar erken iletişim sağlarsak organizasyonlarınızı o kadar özel tasarlama şansımız olacaktır…

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hacı Halil Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24 Gebze

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Asya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.