Adagöl Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Adagöl Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Adagöl Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Adagöl Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Adagöl Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Adagöl Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Adagöl Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Adagöl Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Adagöl Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Adagöl Restaurant Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi sevdiklerinizle birlikte Yemyeşil bahçede ağaçlarla çevrelenmiş bir alanda gerçekleştirmek istiyorsanız Adagöl Cafe Restaurant hizmetinizdeyiz.


Uzun yıllar boyunca Kocaeli İzmit’te organizasyon alanında faaliyet göstererek çiftlerin isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaparak yemek içme alanında faaliyet göstersek de özel günlerde geniş bahçemizi çifte özel tahsis ediyoruz.


Kına gecenizi nasıl mı organize ediyoruz?


 • Geniş çim alana masa ve sandalyelerin yerleşim planını davetli sayınızla doğru orantılı olarak yazıyor, davet saatinden önce bütün her şeyi hazır hale getiriyoruz.

 • Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunarak kır bahçemizi süslüyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız anlaştığınız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemeleri ve dekorları temin ederek davet alanını dilediğiniz gibi süsleme imkânı da tanıyoruz.

 • Kır alanına ilk girişiniz itibariyle siz kırmızı halıda yürürken isteğiniz üzere konfeti patlatıyoruz.

 • Sahne ve ses siteminde kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ve kaliteli olduğundan dolayı gün boyu cızırtısız müzikler dinleyebilir arkadaş ve aileniniz kesintisiz şekilde eğlenebilirsiniz.

 • Fotoğrafçınızla birlikte mekânımızda dış çekim de gerçekleştirebilirsiniz. Doğal ve yeşillikler içinde bir alana sahip olduğumuzdan dolayı drone çekimlerinizin eşsiz görüneceğinden emin olabilirsiniz.

 • Organizasyon süresince siz ve davetlilerle yakından ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece sorunsuz bir gün geçirebileceksiniz.

 • Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun lezzetlerin birleşiminden oluşan menüler hazırlıyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânınız da oluyor.Yuvacık Adagöl Cafe Restaurant ev sahipliğinde düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan ve sünnet düğünü başta olmak üzere; nikâh sonrası aile yemeği, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi kusursuz bir şekilde kutlayabilirsiniz. Siz de doğanın içinde kaliteli hizmet alabileceğiniz bir mekânda dünya evine girmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yuvacık Yakacık Mah. Kurtuluş Cad. Başiskele İZMİT

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Adagöl Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.