Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Yenikaplıca Termal Otel

Yenikaplıca Termal Otel
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yenikaplıca Termal Otel Hakkında

Kına bekarlığa vedanızı bir hamamda yapmak istemez miydiniz? Gelin hamamı eskiden damadın annesinin gelini gördüğü bir etkinlikti. Gelinin hareketlerini izler, oğluna uygun olup olmadığını ölçerdi. Fakat tabii ki bu gelenek artık modernize edilerek bir hamam eğlencesi haline geldi. Yenikaplıca Termal Otel olarak Bursa’da hem bir sağlık tesisi olarak hem de günübirlik hamam ihtiyacınızı karşılayan bir oteliz. Turizm belgeli olan tesisimizin 15 odası 30 yatak kapasitesi var. Açık büfe kahvaltının yanında temizliğe oldukça özen gösteriyoruz. Kendine has tarihi dokusuyla hem umumi hem de özel banyolarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca kese ve sabunlu masaj hizmetimiz de var. Tesisimizin su sıcaklığı 57,6 derecedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan sularımız ve zengin değerlerimizle çok amaçlı bir terapi tesisiyiz.

Hamam da bekarlığa veda kutlamak artık son zamanlarda oldukça popülerleşti. Günümüzün trendi eskiyi modernize etmek olduğundan artık gelin hamamı da düğün öncesi harika eğlencelerden biri haline geldi. Kız arkadaşlarınız ile birlikte gidip çala oynaya eğlendiğiniz aynı zamanda kendinizi bakım yaptığınız bir etkinlik. Kese ile vücudunuzu yenileyebilir, düğün günü etrafınıza ışık saçabilirsiniz. Ayrıca hamam eğlencesini dibine kadar yaşayabilir, düğün öncesi stresinizi atabilirsiniz.

Kına eğlencesinin başka bir alternatifi olan gelin hamamında kız arkadaşlarınız ile birlikte güle oynaya vakit geçiriyorsunuz. Aynı zamanda termal de bir otel olduğumuzdan buradan çıktığınızda yumuşacık ve mutlu hissediyorsunuz. Tertemiz bir hayata yenilenmiş bir vücutla başlamak gibisi yok! Bursa’da gelin hamamı yerleri aradığınız için tercihleriniz arasına girmiş olmayı umuyoruz. Hamam kültürünü tertemiz banyolarımızda hijyenik bir ortamda güzel bir eğlenceyle kutlamak adına bir form kadar uzağınızdayız! Yandaki formu doldurduğunuz takdirde bizimle iletişime geçebilir, hizmet ayrıntılarımızı konuşabiliriz. Böylece gelin hamamı eğlencenizi gönül rahatlığıyla yaşabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kükürtlü Mh. Yenikaplıca Cd. No:6 Osmangazi / BURSA

  • Haritadaki Konumu

    Yenikaplıca Termal Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.