Trilyalı Butik Hotel

E-posta Gönder

Trilyalı Butik Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Trilyalı Butik Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Trilyalı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Trilyalı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Trilyalı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Trilyalı Butik Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Trilyalı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Trilyalı Butik Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Trilyalı Butik Hotel kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Trilyalı Butik Hotel Hakkında

Dillere destan bir kına gecesi için Bursa Trilyalı Butik Otel’i tercih edebilir ve hayalinizdeki organizasyona sahip olabilirsiniz. Şehrimizin tarihi kasabası Trilye’de bulunan otelimiz Osmanlı mimarisi ile özenle inşa edilmiş bir yalıdır. Denize nazır otelimizde sizi ağırlamayı ve hayatınızın en güzel günlerinden birini bizimle geçirmenizi çok isteriz. Düğünden önceki son büyük gününüz için sizi ve sevdiklerinizi otelimize bekliyoruz.

Otelimizde gerçekleştirebileceğiniz kına gecenizde size 100 ila 200 kişi aralığında bir davetli kapasitesi sunuyoruz. Eğer düzenlemek istediğiniz törene aile ve arkadaşlarınızdan oluşan sevdiklerinizi davet etmek isterseniz bu kapasitenin yeterli olacağını düşünüyoruz. Otelimizin üst katında deniz manzaralı olan davet alanımız gün ışığı da alabilen oldukça ferah bir ortam. Kolonsuz oluşu ile de oldukça kullanışlı. Burayı sizin zevkinize ve isteklerine göre kına gecesine uygun olarak düzenliyor ve süslüyoruz. Kına tahtını da yerine yerleştirdiğimizde gereken tüm detayları tamamlamış oluyoruz.

Kınanız için gereken tüm detayları organize edebilmeleri için profesyonel çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz. Bu bağlamda size bindallı ve arkadaş kaftanları temim ediyor, kına tepsisi, mumu, aksesuarları, nedimeler ve dans şovlarını, davul şovunu, giriş seremonisini ve kına töreninin düzenlenmesine varana kadar her detayı düşünüyoruz. Hatta dilerseniz oryantal dans veya semazen gösterisi dahi ayarlayabiliyoruz.

Organizasyonunuzu yemekli veya ikramlı bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi bilmenizi isteriz. Zira otelimizin şefleri tarafından hazırlanan tüm yemeklerimiz sağlıklı oldukları kadar lezzetlidir de. Hem bütçenize hem de damak zevkinize göre size bir menü belirleyerek günü geldiğinde konuklarınıza servis edebiliriz. Dilerseniz daha önceden oluşturduğumuz set menülerimizden birini de tercih edebilirsiniz, seçim sizin.

Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak isterseniz bize her zaman ulaşabilirsiniz. Trilyalı Butik Otel adres ve iletişim bilgilerimiz hemen sayfanın yukarısında mevcut.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Cami Şerif Mah. İskele Cad. No:20/22 Trilye - Mudanya/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Trilyalı Butik Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.