Tirilye Hera Butik Otel

E-posta Gönder

Tirilye Hera Butik Otel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50'den az

Tirilye Hera Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Tirilye Hera Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tirilye Hera Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Tirilye Hera Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Tirilye Hera Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tirilye Hera Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Tirilye Hera Butik Otel Hakkında

Kına gecenizi Trilye’de denize karşı huzur dolu ortama sahip otelimizde yapmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz, o halde Hera Butik Otel Tirilye olarak sunacağımız özel olanaklardan bahsedelim;

40 Kişilik ağırlama kapasitemizle misafirlerimizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlıyoruz Masalarımızı gelecek misafir sayınıza göre yerleştiriyoruz ve dilediğiniz konsepte mekân süslemeleri yapabiliyoruz. Hatta hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ellerden danışmanlık alıyoruz. Kına geceleriniz için özellikle kırmızı rengini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Titiz ekibimizle, konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyoruz. Memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bunun yüzden hizmet kalitemize çok önem vererek, organizasyonlarınızdan mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

Kına gecenizde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı tasarladık.

Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin sizi görebileceği şekilde yerleştiriyoruz. Farklı konseptler yaratmak ve trend olan kına aksesuarlarını kiralamanız için dilerseniz ortaklık kurduğumuz ortaklarımızın iletişim bilgilerini sizinle paylaşabiliriz. Bu konuda kararı tamamen size bırakıyoruz.

Otelimizde kına gecesi dışında kokteyl, gala, after parti gibi birçok organizasyonlarınız için de faaliyet gösterdiğinizi bilmenizi isteriz. Bu etkinlikleriniz için salonumuzu özenle hazırlıyor, unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz. Fiyatlarımızı yaz ve kış aylarına göre belirliyoruz. Özellikle kış aylarında çok uygun kişi başı fiyatlarımızla kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm özel günlerinizde yanınızda olmak için şimdiden heyecanlanıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Hera Butik Otel Tirilye fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Trilye Mahallesi Yalı Sokak No: 16, 16940 Zeytinbağı Belediyesi/Mudanya/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tirilye Hera Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.