Temenyeri Kır Mekanı

E-posta Gönder

Temenyeri Kır Mekanı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Temenyeri Kır Mekanı Sıkça Sorulan Sorular

 • Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Temenyeri Kır Mekanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Temenyeri Kır Mekanı Hakkında


Bursa’da kır da kına yapmak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle yıllardır çalışıyoruz. Aynı zamanda bir organizasyon şirketi olduğumuz için bir kına organizasyonu için aklınıza gelebilecek her detayı düşünüyoruz.

1000 kişilik alanımızda kişiye özel organizasyon çerçevesinde çalışıyoruz. Özel günlerin bu şekilde yapılması gerektiğine inanıyoruz. Yüz yüze görüşme sağladığımızda tüm detayları konuşuyoruz. Özel masa süslemeleri dışında, bir organizasyon kapsamında yer alabilecek noktaları tekrar elden geçiriyoruz. Giriş müziğinden hangi çeşit sandalye istediğinize tema rengi seçiminden şamdanların duruşuna kadar… Kına tahtı, kına süslemeleri hatta kına ekibi dahil her konuyu elden geçiriyoruz. Toplantımız sırasında her konuştuğumuzun notunu alıyor, kına günü gelip çattığında programı ona göre gerçekleştiriyoruz. Elimizdeki tüm imkanları sağlıyor ve hayalinizdeki gibi bir kına gecesi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Yıllardır profesyonel bir ekip olarak çalıştığımız için programınızın sonunda sıcak gülümsemelerle salonumuzdan ayrılacağınıza eminiz.

Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız birçok menü çeşidiyle karşınıza çıkıyoruz. Dilediğinizi seçiyor veya değişiklikler yapıyorsunuz. Her konuda oldukça esneğiz. Beğenmediğiniz takdirde yeni baştan da yapıyoruz. Çünkü bu sizin gününüz! Eğer isterseniz menü tadımı da gerçekleştiriyorsunuz. Daha önce aklınıza gelmeyen eklemeleri de yapabiliyorsunuz.

Düğün gibi kına da çok zorlu bir süreç. Aslında ayrıntılı desek daha doğru olacak. Kına mekânından organizasyon şirketine kuaföründen kına taktına kadar neler var ki… Hepsi için tek tek ilgilenmeniz gerekiyor. Ama bizce buna gerek yok. Hem organizasyon şirketi hem de kına salonu işletiyor olduğumuz için omuzunuzdaki büyük bir yükü zaten biz üstleniyoruz. Geri kalan konularda zaten bunlar gibi ayrıntılı değil. O yüzden sırtınızı bize yaslayarak hayalinizdeki o kına organizasyonunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temenyeri’nde bu önemli gününüzü bizimle paylaşmak isterseniz yandaki form kadar uzağınızdayız! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Daha iyisi için bir ileriye ve birlikte paylaşmaya…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç Mah. Eşrefiler Sok. Temenyeri Parkı İçi Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Temenyeri Kır Mekanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.