Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Temenyeri Kır Mekanı

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Temenyeri Kır Mekanı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Temenyeri Kır Mekanı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Temenyeri Kır Mekanı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Temenyeri Kır Mekanı Sıkça Sorulan Sorular

Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Temenyeri Kır Mekanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Temenyeri Kır Mekanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Temenyeri Kır Mekanı Hakkında


Bursa’da kır da kına yapmak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle yıllardır çalışıyoruz. Aynı zamanda bir organizasyon şirketi olduğumuz için bir kına organizasyonu için aklınıza gelebilecek her detayı düşünüyoruz.

1000 kişilik alanımızda kişiye özel organizasyon çerçevesinde çalışıyoruz. Özel günlerin bu şekilde yapılması gerektiğine inanıyoruz. Yüz yüze görüşme sağladığımızda tüm detayları konuşuyoruz. Özel masa süslemeleri dışında, bir organizasyon kapsamında yer alabilecek noktaları tekrar elden geçiriyoruz. Giriş müziğinden hangi çeşit sandalye istediğinize tema rengi seçiminden şamdanların duruşuna kadar… Kına tahtı, kına süslemeleri hatta kına ekibi dahil her konuyu elden geçiriyoruz. Toplantımız sırasında her konuştuğumuzun notunu alıyor, kına günü gelip çattığında programı ona göre gerçekleştiriyoruz. Elimizdeki tüm imkanları sağlıyor ve hayalinizdeki gibi bir kına gecesi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Yıllardır profesyonel bir ekip olarak çalıştığımız için programınızın sonunda sıcak gülümsemelerle salonumuzdan ayrılacağınıza eminiz.

Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız birçok menü çeşidiyle karşınıza çıkıyoruz. Dilediğinizi seçiyor veya değişiklikler yapıyorsunuz. Her konuda oldukça esneğiz. Beğenmediğiniz takdirde yeni baştan da yapıyoruz. Çünkü bu sizin gününüz! Eğer isterseniz menü tadımı da gerçekleştiriyorsunuz. Daha önce aklınıza gelmeyen eklemeleri de yapabiliyorsunuz.

Düğün gibi kına da çok zorlu bir süreç. Aslında ayrıntılı desek daha doğru olacak. Kına mekânından organizasyon şirketine kuaföründen kına taktına kadar neler var ki… Hepsi için tek tek ilgilenmeniz gerekiyor. Ama bizce buna gerek yok. Hem organizasyon şirketi hem de kına salonu işletiyor olduğumuz için omuzunuzdaki büyük bir yükü zaten biz üstleniyoruz. Geri kalan konularda zaten bunlar gibi ayrıntılı değil. O yüzden sırtınızı bize yaslayarak hayalinizdeki o kına organizasyonunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temenyeri’nde bu önemli gününüzü bizimle paylaşmak isterseniz yandaki form kadar uzağınızdayız! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Daha iyisi için bir ileriye ve birlikte paylaşmaya…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç Mah. Eşrefiler Sok. Temenyeri Parkı İçi Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Temenyeri Kır Mekanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.