Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Süngü Spor Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Süngü Spor Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Süngü Spor Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Süngü Spor Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Süngü Spor Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Süngü Spor Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Süngü Spor Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Süngü Spor Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Süngü Spor Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Süngü Spor Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Süngü Spor Tesisleri Hakkında

Düğün sürecinin en eğlenceli davetlerinden biri olan kına davetinizi 500 metre karelik havuzun kenarında gerçekleştirmek ister miydiniz? Üstün kaliteyle hizmet veren bir davet alanı olarak kına, düğün gibi özel organizasyonlarınız için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.


Bursa açık hava kına mekanları arasında Süngü Spor Tesisleri adıyla 1500 kişiye aynı anda hizmet verebilen bir kapasiteye sahibiz. Kına gecesinin salonlarda yapılması gerektiğine inanan bir kesim var. Ama inanın açık havanın tadı bir başka oluyor. Özellikle havuz başındaysa!


Birçok hizmetimizle karşınıza çıkıyoruz. Kamera çekimi sayesinde bütün geceniz yıllar sonra bakmanız için kayda alınıyor. Özel anlarınızı istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Bir diğeri ise kına gecesinin olmazsa olmazı olan eğlenceyi sağlayan orkestra. Atmosferin nabzını tutmasını iyi bilen, yörenize uygun şarkılar sunan bir ekip.


Alanımız oldukça geniş olduğu için dilerseniz semazen gösterileri ya da kına ekibi ağırlayabiliyoruz. Öncesinde verdiğimiz kararlar doğrultusunda da kına süslemenizi gerçekleştiriyoruz. Böylece kına günü geldiğiniz de istediğiniz bir ortam sizi karşılıyor. Belki en güzel hizmetimizi ise sona sakladık. Dilerseniz kına gecesi merasimleri kapsamında gelin hamamı etkinliğinizi tesisimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece hem uzun soluklu hem de eğlenceli bir kına gecesine sahip olabilirsiniz.


Şehir merkezine oldukça yakın olduğumuzdan dolayı rahatça bulabileceğiniz bir yerdeyiz. Otopark konusunda da endişeniz olmasın. Geniş bir alana sahibiz. Eklemek istediğimiz son nokta ise, Bursa kına salonları fiyatları arasında Süngü Spor Tesisleri olarak fark yaratıyor olmamız. Bütçe dostu bir işletme olarak karşınıza çıkıyoruz. Bu yüzden belki maddiyattan dolayı yapamayacağınızı düşündüğünüz fikirlerinizi gerçekleştireme fırsatına sahip olabilirsiniz!


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız da yapmanız gereken çok basit. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atariye Mah. Sırma Cad. No: 48

 • Haritadaki Konumu

  Süngü Spor Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.