Seremoni Garden

1 Yorum

0224 322 2667

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

B&M

Beril & Muhammet

Düğün Tarihi: 26/10/2020Bana göre Bursa’nın en samimi en sıcak en güzel düğün mekanı 🤗 Kararsızlığın , stresin , en iyisi olsun çabasının maximum olduğu bir sürecin (üstelik pandemi dönemine denk gelmişti benimki kalanını siz düşünün 😅 ) kusursuz olmasını sağladı seremoni garden ailesi 🤗 Dilşad Hanım’ın samimiyeti... devamı 

Seremoni Garden Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Seremoni Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Seremoni Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Seremoni Garden kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Seremoni Garden Hakkında

Organizasyon ve düğün fotoğrafçılığını bir araya getirerek birden fazla ihtiyacınıza cevap verebilecek Seremoni Garden, lüks bir dekorasyonla profesyonel bir hizmet veriyor. Konusunda uzman ekibimizle birlikte bir çatı altında detaylı bir çalışmayla kına bekarlığa veda organizasyonu için memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Alaaddinbey’in şeftali bahçeleri ve tarlaları içinde yer alan mekânımız doğanında verdiği bir atmosferle kır da kına konseptini sonuna kadar yaşıyorsunuz. Hizmet çerçevemizde sizi anlamak geçiyor. Hatta bu sebeple özel bir gelin damat odası tasarladık. Bahçesi olan bu alan, kına öncesi hazırlanmanız hatta eğlenceli fotoğraf karelerine ev sahipliği yapmanız için kuruldu.

Bursa Nilüfer’de geniş bir iç ve dış mekân alternatifleriyle kına gecenizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Rengarenk bir konseptle hazırlanan mekânımız eğlenceli aksesuarlar içeriyor. Davetiniz için hazırlanan konuşma balonlarıyla kına gecenizi eğlenceli bir hale getiriyorsunuz. Kaftan, kına tahtı, kına tepsisi ve kına mumu gibi birçok aksesuarı sağlıyoruz. En güzel şarkılar eşliğinde de hem hüzünlü hem de eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz. Kına akşamını renklendirmek ve unutulmaz kılmak istiyorsanız tam size göre bir mekanız. Özetle size hem şık hem de doğal bir kına gecesi vaat ediyoruz.

150 metre karelik cam bir eve sahibiz. Dilerseniz fotoğraf çekimlerinizi burada gerçekleştirebiliyorsunuz. Kır alanımızda kına yapmaya karar verirseniz şeffaf cam ev veya çadır imkânı ile yağmur ihtimaline karşı korunma sağlıyoruz.

Yepyeni, klişelerden uzak lüks bir hizmetle otoparktan valeye kadar her şeyi düşünüyoruz. Seremoni Garden Bursa yorumlarına da bakacak olursanız bunu fark ediyorsunuz. Odak noktamız memnuniyetiniz. Geriye dönüp baktığınızda pişman olmamanız… Işıl ışıl bir davet istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Eksiksiz doldurmanız takdirinde hemen size geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Dilşad Arslan
  Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 2667
 • Adres:

  Alattin Bey Mah. Tatveren Cad No:18 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Seremoni Garden Yol Haritası

Seremoni Garden Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

B&M

Beril & Muhammet

Düğün Tarihi: 26.10.2020Bana göre Bursa’nın en samimi en sıcak en güzel düğün mekanı 🤗 Kararsızlığın , stresin , en iyisi olsun çabasının maximum olduğu bir sürecin (üstelik pandemi dönemine denk gelmişti benimki kalanını siz düşünün 😅 ) kusursuz olmasını sağladı seremoni garden ailesi 🤗 Dilşad Hanım’ın samimiyeti... devamı 


Seremoni Garden

Seremoni Garden

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Çok teşekkür ederiz. Daha nice özel günlerinizde birlikte olmak dileğiyle.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.