Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Seremoni Garden

5,0
0224 322 26 67
Mesaj Gönder
 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Çiftlik evinde düğüne uygun.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Geniş camlı ve gün ışığı alıyor.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Gelin hamamı yapıyor.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

En Popüler Yorum

Beril & Muhammet

Düğün Tarihi: 26.10.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bana göre Bursa’nın en samimi en sıcak en güzel düğün mekanı 🤗 Kararsızlığın , stresin , en iyisi olsun çabasının maximum olduğu bir sürecin (üstelik pandemi dönemine denk gelmişti benimki kalanını siz düşünün 😅 ) kusursuz olmasını sağladı seremoni garden ailesi 🤗 Dilşad Hanım’ın samimiyeti... devam 

Seremoni Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Seremoni Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Seremoni Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Seremoni Garden Sıkça Sorulan Sorular

Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Seremoni Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Seremoni Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Seremoni Garden kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Seremoni Garden Hakkında

Seremoni Garden Nilüfer Bursa’da ışıl ışıl bir kına gecesi ya da bekarlığa veda kutlaması gerçekleştirmek isteyen değerli çiftlere kapılarını açıyor. Alaaddinbey’in şeftali bahçeleri ve yemyeşil tarlaları içine konumlanmış, adeta bir saklı cennet niteliği taşıyan mekanımızla sizi tanıştırmak istiyoruz. Doğanın karşı koyamayacağınız atmosferinin eşliğinde eğlenceli bir kına gecesi sizi bekliyor. Kırda kına konseptimizle çiftlere ve konuklarına benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunuyoruz.

Davet Alanları

Kına gecelerinizi düzenlemek için açık ve kapalı 2 farklı alan seçeneğimiz mevcut.
●Açık Alan: Bahçemiz yemekli davetlerde 750 ila 1.000, kokteyl düzeninde 1.000 ila 2.000 kişinin ağırlanabileceği oldukça geniş bir alan üzerine yayılıyor. Burada yapacağınız davetler için çadır imkanı sağlayarak farklı hava koşullarına karşı önlem alıyoruz.
●Kapalı Alan: Mekanımızın en çok dikkat çeken unsurlarından olan 150 metrekarelik, 100 ila 200 kişi kapasiteli cam evimizde de kınanızı ve fotoğraf çekimlerinizi yapabilirsiniz.
●After party’ler için de Seremoni Garden’ın davet alanlarını tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Seremoni Garden kına gecesi davetiniz için renkli, içinizi açacak bir dekorasyonla karşınıza çıkıyor. Beyaz sandalyelerimizi mor tüllerle giydiriyoruz. Beyaz masalarımızı da sadeliğe bağlı kalarak zarif beyaz çiçek demetleriyle süslüyoruz. Gold detayları bulunan pembe kına tahtımızı ve puf koltuklarımızı da sahnemize yerleştiriyoruz. Kına tahtımızın rengiyle uyumlu olarak hazırlanan karşılama tabelalarımızı da davet alanlarımızın girişine koyduktan sonra dizaynımız tamamlanmış oluyor.

Hizmetler

Çiftlerimiz kına gecesi öncesinde hazırlıklarını noktalamaya ihtiyaç duyarsa özel bahçe kısmı da bulunan gelin-damat odamıza geçebilir. Gelinimiz için bindallı, nedimeleri için de kaftan modellerimiz bulunuyor. Davet alanımıza giriş yaptığınız andan itibaren coşkulu bir kına gecesi sizi bekliyor. Bu coşkunun kaynağı özel parçalarla oluşturulmuş müzik listemiz, dans ekiplerimizin performansları ve davul şovlarımız. Kına tepsisi, mumu, takımı, konuşma balonları, dilek feneri, Hint kınası gibi tüm aksesuarlar da mekanımız tarafından temin ediliyor.

Şıklığın ve doğallığın bir araya geldiği samimi mekanımızda çiftlerimiz için unutulmaz kına geceleri düzenliyoruz. Rengarenk, huzur dolu bahçemizde bu özel geceleri mükemmel fotoğraflara sahne olan kusursuz davetler haline getiriyoruz. Her ayrıntıyı düşünerek hazırladığımız zengin hizmet paketlerimizin yüzünüzü güldüreceğinden eminiz. Seremoni Garden kına fiyatlarına yönelik ayrıntılı bilgi edinmek için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle irtibata geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Dilşad Arslan
  Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0224 322 26 67

 • Adres:

  Alattin Bey Mah. Tatveren Cad No:18 Nilüfer/Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Seremoni Garden Yol Haritası

Seremoni Garden Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Beril & Muhammet

Düğün Tarihi: 26.10.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bana göre Bursa’nın en samimi en sıcak en güzel düğün mekanı 🤗 Kararsızlığın , stresin , en iyisi olsun çabasının maximum olduğu bir sürecin (üstelik pandemi dönemine denk gelmişti benimki kalanını siz düşünün 😅 ) kusursuz olmasını sağladı seremoni garden ailesi 🤗 Dilşad Hanım’ın samimiyeti... devam 

Seremoni Garden

Çok teşekkür ederiz. Daha nice özel günlerinizde birlikte olmak dileğiyle.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.