Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri Sıkça Sorulan Sorular

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri Hakkında

Bir kına ve bekarlığa veda organizasyonu hayal edin… Kır bahçesinde dilediğin konseptte… Kulağa güzel gelmiyor mu? Kaplıkaya Cazibe Merkezi’nin en üst bölümünde Şehriyar Tesisleri Bursa olarak özel günleriniz için hizmet veriyoruz.

400 kişilik Segah Bahçe veya 1000 kişilik Nazenin Bahçe seçeneğiyle “Kır da Kına” konseptinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 400 araçlık otoparkımız sebebiyle, park konusunda sıkıntı hiç yaşamıyorsunuz. 150 kişilik kapalı alanımız ile kışın olan organizasyonlarınıza da bir alternatif sunuyoruz. Bunların dışında 300 kişilik et mangal ve 200 kişilik çay bahçesine sahibiz. Bu alanların hepsi kocaman 6000 metre karelik bir arsa içerisinde…

Kına ve bekarlığa veda gibi eğlencenin tadını sonuna kadar çıkardığınız, türkülerle ağladığınız bu organizasyonu hiçbir sıkıntı yaşamadan geçirmek gerçekten harika olur değil mi? Bunun içinde tecrübe ve profesyonellik konusunda iyi bir tesis bulmanız gerekiyor. Bu yüzden sizin için biçilmiş kaftanız! Aynı zamanda bir organizasyon firması olmamızdan ötürü hayalinizdeki kına konseptine oldukça yakınsınız. “Osmanlı Kına Gecesi” veya “Hint Kına Gecesi” gibi ve daha bir çoğu için doğru bir seçimiz. Hint kınasından bindallısına, tahtından tepsisine her konuda yardımcı oluyoruz. Aslında tesisimize gelerek organizasyon firması ihtiyacınızı da gideriyorsunuz. Yani bir taş ile iki kuş vuruyorsunuz! Harika!

Doğa ile iç içe lezzetli yemeklerimizle de kınanızı gerçekleştiriyorsunuz. Öncesinde menü tadımı yaparak dilerseniz değişiklikler bile yapabiliyorsunuz. Doğa ile baş başa tadı adeta damağınızda kalacak organizasyonlar için biz buradayız! Eğer siz de “Biz de buradayız” demek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem fiyat hem de merak ettiğiniz konular hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Bütçenize uygun, şık organizasyonlar ve en önemlisi hayalinizdeki için bir tık kadar uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Eskikaraağaç Mah. (Leylek Köyü), 16710 Karacabey/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.