• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salkım Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salkım Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salkım Park Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salkım Park Sıkça Sorulan Sorular

Salkım Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salkım Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salkım Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salkım Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Salkım Park Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz düğün ve özel gün davetleri sektöründe bir yılı daha geride bıraktık. Yenilenen yüzümüz ve ismimiz ile bu piyasada faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Düğünler haricinde nişan törenleri ve kına geceleri için de organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. İşini severek yapan ve misafirperverlik ile konuklarımıza yaklaşan profesyonel bir ekibimiz var. Hizmette kusur edilmeyen ve her detay ile ilgilenilen kusursuz bir kına için sizi Salkım Park Düğün Salonu Bursa’ya bekliyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtlarımız, özenle hazırlanmış ve organizasyonun ruhuna uygun kırmızı renk teması ile göz dolduran salonumuz ile kına gecenizin talibiyiz. Dilediğiniz kadar eğlendiğiniz ve gerçekleştirmek istediğiniz tüm gelenekleriniz için yardımcı olmaya hazırız. Yemekli veya yemeksiz olarak kalabalık bir kınayı salonumuzda düzenleyebilirsiniz. Beyaz renk ile arlın sarısı detayların buluştuğu tamamen yenilenmiş salonumuz ile sizi karşılamaya hazırız.

Eğer salonumuzun nerede olduğunu merak ediyorsanız peşinen söyleyelim, oldukça merkezi bir konumda. Osmangazi ilçemizin Doktor Sadık Ahmet Caddesi’nde yer alıyoruz ve bulunduğumuz konum itibari ile şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Hem siz hem de davetlileriniz özel araçları ya da toplu taşıma seçeneklerini kullanarak düğün salonumuza rahat bir şekilde gelebilirler.

Eğer bu saydıklarımız hayallerinizdeki kına gecesi imajı ile bütünleşebiliyorsa ne mutlu bize. Bu aşamadan sonra sizden tek isteğimiz günlerimiz rezerve edilmeden bize ulaşmanız. Aksi takdirde kına gecenizi düzenlemeyi düşündüğünüz tarihi başka bir çiftimize çoktan ayırmış olabiliriz. Hem gününüzü hem de erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun. Hemen sayfada bulunan teklif formunu eksiksiz bilgiler ile doldurarak bizimle iletişime geçin. Aynı zamanda bu yolla ücretiz olarak merak ettikleriniz sorabilir ve fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Çirişahane mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi, No:356 Osmangazi / Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Salkım Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.