Sadabad Sarayı

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sadabad Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Sadabad Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Sadabad Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sadabad Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Sadabad Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sadabad Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sadabad Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sadabad Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sadabad Sarayı Hakkında

Görkemli camileri, büyüleyici türbeleri, büyük hamamlarıyla görkemin merkezi olan Bursa, yüzlerce yıllık bir tarihe sahip. Sahip olduğu bir mimariye sahip olan ve önemli iş toplantılarına ve özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapan Sadabad Sarayı profesyonel bir hizmet veriyor. Öncesinde Sadabad Sarayı olan mekânımız, Osmanlı’nın 18. yüzyıldan itibaren mimari eserlerine yansıttığı havaya sahip, altın varaklı süslemeleri, yüksek sütunları, görkemli girişi ile göze hitap ediyor.

Tarihimiz oldukça köklü. Lale Devri Osmanlı tarihinin gösterişiyle, görkemiyle ünlü bir dönemi. Devrin en önemli adresi olan Sadabad Kasrı ise Padişah III. Ahmet döneminde gösterişli yaşamın bir yüzüydü. Otuz sütun üzerine oturtulmuş yapısı, büyük havuz ve ağızlarından su fışkıran ejderha heykelleri yer alıyordu. Lale Devri’nin bitmesiyle Sadabad Kasrı da tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı. Şimdi ise bu muhteşem yapı Bursa’da yeniden hayat buldu. Sosyal yaşamın merkezi, görkemli davetlerin ve unutulmaz kına gecelerinin adresi haline geldi. Böyle tarihi güçlü bir yerde, ezelden beri gelenek olarak gerçekleştirdiğimiz kına geceleri düzenlemek çok güzel olmaz mı?

Paris’teki FontaineBlau Saray’ndan esinlenerek inşa edilmiş olan Sadabad Kasrı’nda çevre düzenlemelerinde de bu şehirden esinlenilmiş. Altın varak iç mimarinin tamamında kendini göstermekle birlikte renk karmaşası, desenli parkeler, kat kat perdeler, düzenli ve bakımlı bahçeler, sağ ve soldan başlayıp ortada birleşen büyük bir merdiven ve gösterişli tavan süslemeleri sarayın akılda kalan detayları. Ancak maalesef günümüze kadar gelemeyen Sadabad’tan geriye yıkıntı kaldı. Bizde tüm bu bildiğimiz tarih ışığında mimarisini ona göre tasarladık.

650 metre kare açık, 6500 metre kare kapalı alana sahibiz.1000 metre karelik bir Bursa Sadabad Sarayı Düğün Salonu birlikte 1 kapalı 1 açık salonumuz var. 23 adet farklı ebatlarda çok amaçlı toplantı salonu ve 2 süiti ile Bursa ilk kez saray konseptli bir davet merkezi yarattık. Kendinizi sultan gibi hissedeceğiniz bir kına organizasyonu için yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kültürpark İçi Sadabad Sarayı Osmangazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sadabad Sarayı Yol Haritası

Sadabad Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,0

Kalite

Personel

İletişim

Ece & Faruk

Düğün Tarihi: 27.09.2019Düğün de Şamdandaki mumları ücret karşılığı yakıyorlar . Bize yardımcı oldular . Güzel bir düğündü daha iyide olabilirdi kokteylde menümüzü birlikte seçtik yardımcıı oldular . Davul ve orgdaki beyler iyiydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.