Peker Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Peker Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Peker Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Peker Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Peker Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Peker Düğün Salonu Hakkında

1985 yılında kurduğumuz ve o günden beri de aynı hevesle işlettiğimiz mekanımız Peker Düğün Salonu Karacabey’de bulunuyor. Bursa çapında hizmet veren salonumuz ile düğün ve davet sektörünün en köklü firmalarından biri olarak yolumuza devam ediyoruz. Burada, işini severek yapan ve aynı zamanda oldukça profesyonel geniş bir kadroya sahibiz. Çalışanlarımızın tamamı güler yüzlülükle misafirperverlik göstererek %100 müşteri memnuniyetini sağlamamıza katkıda bulunuyorlar. Şimdi, sizin bu yazıyı okumanızdaki muhtemel sebebe gelelim ve kına gecesi için mekan arayışınızda yardımcı olacağını düşündüğümüz bilgiler verelim.

Salonumuzda kına gecesi gibi son derece önemli ve geleneklerimizden bugüne kadar gelmiş bir âdet için çok fazla imkan sunuyoruz. Gelinlerimiz başta olmak üzere çiftlerimizin tüm istek ve beklentilerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir kınada olmasını isteyebileceğiniz tüm özellikleri size sağlayabiliriz. Kına tahtı kurulumundan kına müziklerine, bindallıdan kına nedimelerine ve dans şovlarına kadar klasikleşmiş hizmetleri sunuyoruz. Üstelik dilerseniz yemek servisi veya atıştırmalık ikramlarda da bulunarak davetlilerinizi bütçenize uygun olacak şekilde memnun edebiliriz.

Vizyonu geniş yenilikçi bir yönetim anlayışında olduğumuz için hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmek için salonumuzu yeniliklerle donatıyoruz. 1.000 kişiyi dahi kolaylıkla ağırlayabilecek boyuttaki salonumuzun yüksek tavanı ve müthiş aydınlatması sayesinde sizi ferah bir atmosfer bekliyor. 10’ar kişilik yuvarlak masalarımız ve altın rengi Napolyon sandalyelerimiz ile oturma düzenimizi oluşturuyor, masa örtüsü ve süslemeleriyle de dekorasyonu tamamlıyoruz.

Salonumuzda düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda ve türde özel gün organizasyonuna da ev sahipliği yapabiliyoruz. Bunlar arasında nişan merasimleri, bayi toplantıları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, dernek toplantıları ve daha pek çok örnek yer alıyor. Eğer daha detaylı bilgi almak ve Bursa kına mekanları arasından Peker Düğün Salonu’nu tercih etmek istiyorsanız bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Runguşpaşa Mahallesi, 49. Sk. 4C, 16700 Karacabey/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Peker Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.