• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otel Familia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Otel Familia Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Otel Familia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Otel Familia Sıkça Sorulan Sorular

Otel Familia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Otel Familia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Otel Familia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Otel Familia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Otel Familia kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Otel Familia Hakkında

Kına gecelerinizi düzenlemek için bir mekân arayışındaysanız ve aynı zamanda doğayla iç içe bir mekân arıyorsanız, size Otel Villa Familia’yı öneriyoruz. Güler yüzlü hizmetimiz ile karşılaşacağınız otelimizde tüm ayrıntıları sizin için hazırlıyor ve hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu düzenlemeniz için çalışıyoruz.

Otel Villa Familia olarak İstanbul’a 25 dakika mesafede bulunuyoruz. Kolay ulaşımımız sayesinde konuklarımızın zorluk çekmeden otelimize geleceğini söyleyelim. Özel araçlarınız için geniş bir otoparkımızın bulunduğunu da belirtmek istiyoruz.

Familia Otel Orhangazi’de doğayla iç içe geniş bir açık alana sahip. Kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz 500 kişi kapasiteli bir alan dışında 50 kişilik kapalı restaurant, havuz başı snack bar, yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuklar için açık yüzme havuzu, kapalı şok havuz, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası da bulunmakta.

Kına geceleriniz için havuz başında bulunan alanımızı kullanabiliyorsunuz. Toplamda 500 kişiyi rahatlıkla alabilen bu alanda masa ve sandalyelerimizi gelin adayımızın isteğine göre dizayn ediyoruz. Bununla birlikte kına konseptine göre bir süsleme talebiniz durumunda profesyonel olarak hizmet veren organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, aynı zamanda aksesuar temininde de bulunabilirsiniz.

Bu özel anlarınızı eşsiz doğa manzarası ve havuz başında gerçekleştirirken hem fotoğraf hem de video çekimi yaparken ölümsüzleştirebilir ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde bir albüme sahip olabilirsiniz. Bunun için bir fotoğrafçı kiralayabiliyorsunuz.

Kına gecesi organizasyonunuzdan önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz sizi seve seve ağırlıyoruz. 33 yatak kapasitesine sahip otelimizde üçü süit olmak üzere toplamda 15 odamız bulunuyor. Hem bu organizasyonlarınız hem de odalarımız için bizimle önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Uygunluğumuza göre bir tarih belirleyebilir ve isteklerinizi planladığınız tarihten önce öğreniyoruz. Böylelikle size çok daha iyi bir hizmet verebiliyoruz.

Bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Orhangazi İznik yolu üzeri 4. km. 16800 - Orhangazi / BURSA

 • Haritadaki Konumu

  Otel Familia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.