Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Nazende Düğün Mekanları

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nazende Düğün Mekanları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nazende Düğün Mekanları Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Nazende Düğün Mekanları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nazende Düğün Mekanları Sıkça Sorulan Sorular

Nazende Düğün Mekanları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nazende Düğün Mekanları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nazende Düğün Mekanları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nazende Düğün Mekanları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nazende Düğün Mekanları kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nazende Düğün Mekanları Hakkında

1996 yılında Tasarı Davet Organizasyon adıyla kurulduktan sonra 2010 yılında Nazende Garden’ı açtık. 23 yıldır parti, düğün, ürün lansmanı, seminer gibi birçok farklı ve elit organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Şu zamana kadar Bursa genelinde profesyonel bir hizmetle birçok çiftin de mutluluğuna şahit olduk. Düzenlediğimiz yemeklere kendi ekipmanlarımızı götürerek kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Düğün önce gerçekleşen kına gecesi organizasyonu ezelden beridir gerçekleşen bir etkinliğimiz. Önceden sadece bir gelenek halindeyken şimdiler de popülerleşti. Tamamen eğlence amaçlı ve geçmişten kalma törenleri gerçekleştirme amacı taşıyor. Eskiden sadece kız kıza yapılırken şimdi herkesin katıldığı bir davet. Bindallısını giyen gelin salona girer ve dans eder. Daha sonra kına yakılma töreni gelir. Bu program bittikten damat ve gelin birlikte dans ederler ve gelin tarafının bir ritüeli varsa o gerçekleştirilir. Tüm bunlar bittikten sonra da günün sonuna kadar dans edilir. Biz de bu eğlenceli etkinlik kapsamında profesyonel bir hizmet veriyoruz. Kına gibi çok detaylı bir organizasyon için her şeyi düşünerek bir tasarım yaptık. Eğer yemekli bir kına da istiyorsanız bu alternatifi size sağlıyoruz. Daha bitmedi…. “Kır Kınası” gibi bir hayaliniz varsa yaz konseptine uyumlu bahçemize hoş geldiniz. Çiçeklerin ve beyaz rengin yoğunlukla kullanıldığı bir dekorasyona sahibiz. Ayrıca 2014 yılında kır bahçemizin yanında hizmete açtığımız balo sonumuzda da organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Son derece şık bir dekorasyon sağlamak amacıyla altın varağın bolca kullanıldığı, ışıklı bir at arabasının bile olduğu görkemli bir salona sahibiz.

İlkesi mükemmeli uygun bütçeyle sunmak olan firmamız, organizasyonlarınız için farklı alternatifler sunuyor. Kına öncesi görüşmeye geldiğinizde ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda planlamamızı yapıyoruz. Masasından yemek servisine, süslemesinden farklı alternatiflerde sandalye modellerine kadar her şeyi konuşuyoruz. Nasıl bir konsept istediğiniz bizim için önemli. Zaten sorularımızın amacı da bunu öğrenmek. Bu amaçla biz de aynı hislerle hizmet veriyoruz. İster kır bahçesi isterse de şık bir balo salonu…. Mevsime ve konseptinize göre değişen bu tercih sonrasında kına organizasyonunuza tıpkı bir misafir gibi geliyorsunuz!

Eğer Bursa kına kır mekanları arayışındaysanız alternatifleriniz arasına bizi eklemenizi istiyoruz. Asla pişman olmayacağınız bir organizasyon için yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Halkla İlişkiler

İletişim

 • Adres:

  Yeni yalova yolu 8.km. kimlik mağazası arkası

 • Haritadaki Konumu

  Nazende Düğün Mekanları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.