• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Muradiye Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Muradiye Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Muradiye Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Muradiye Davet Sıkça Sorulan Sorular

Muradiye Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Muradiye Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Muradiye Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Muradiye Davet Hakkında

Muradiye Davet, 600 yıllık tarihiyle Osmangazi kına mekanları arasında eşsiz bir yere konumlanıyor. 1426’dan beri bereketli sofraların hiç eksik olmadığı bir aşevinde hizmet veriyoruz. Sultan II. Murat’ın mirasını yaşattığımız imaret binamızda aynı zamanda çiftlerimizin mutlu günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Mutfağımızdan çıkan Osmanlı lezzetleriyle hayallerinizdeki konsept kına gecesini hayata geçirebileceğiniz mekanımızın tarihinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Davet Alanları

Muradiye Davet, günümüze kadar gelebilmiş en eski imaret binasında faaliyet gösteriyor. İhtiyaç sahipleri yemek yerken dışarıdan görünmesin diye penceresiz inşa edilen kabul alanıyla, padişah ile devlet erkanı ahvali tartışırken sesleri dışarıdan duyulmasın diye şırıl şırıl akan çeşmesiyle tam bir hassasiyet anıtı bu bina. İçeride davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 3’ü kapalı, 1’i de açık toplam 4 alan mevcut.

●Kubbeli Salon’da 110 misafiri aynı anda ağırlayabiliyoruz.
●Osmanlı zamanında mutfakların demirbaşı olan küplerin sergilendiği Küplü Salon’da 80 kişilik davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
●Bahçe Salon’da 50 kişilik kapasiteyle hizmet veriyoruz.
●Dış mekan davetlerine ayrılan bahçemizde 200 kişilik kına gecelerine imza atabilirsiniz.

Dekorasyon

Bursa kına gecesi mekanları arasında Osmanlı’dan ilham alan otantik dekorasyonumuzla ön plana çıkıyoruz. Bahçemizde ahşap sandalyeler ve kırmızılı beyazlı örtülerin serildiği masalar kullanıyoruz. Saksı bitkileriyle süsleme yaparak iç açan bir atmosfer oluşturuyoruz. Beyaz kağıt fenerler ve koni avizeler dekoratif aydınlatma sağlıyor. Kapalı alanlarımızda ise kırmızı-beyaz örtülü ahşap masalar, çubuk sırtlı ahşap sandalyeler, çini tavan desenleri, eskitme çember avizeler, klasik aplikler ve otantik duvar tabloları yer alıyor.

Kına köşenizde geleneksel renkleri modern konseptlerle harmanlıyoruz. Kırmızı çiçekler ve şifon tüllerle süslenen kına tagınızı peri ışıkları aydınlatıyor. Altın rengi mozaikten ışıl ışıl fon panelimizin önüne aynı renkteki metal sehpalarımızı yerleştiriyoruz. Uzun altın rengi vazolara konan kırmızı çiçeklerle ve altın rengi kafes biçimli mumluklarla alan düzenlemeleri yapıyoruz. Böylece en şık fotoğraflar için mükemmel arka planı oluşturuyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda gerçekleştireceğiniz kına geceleri için eksiksiz bir hizmet yelpazesi oluşturuyoruz. Kına köşesi tasarımınızdan kına tepsinizin hazırlanmasına her türlü ayrıntıyı üstleniyoruz. Kaftan ve bindallı modellerimizi beğeninize sunuyor, nedime ekibimizle gece boyu yanınızda oluyoruz. Davul şov, dans gösterisi gibi hizmetlerimizle misafirlerinizi eğlendiriyoruz. Hazırlıklarınızı tamamlamak ve ihtiyaç hissettikçe dinlenmek için hazırlık odamızı kullanabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Muradiye Davet’te gerçekleşecek yemekli kına geceleriniz için Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini önünüze sunuyoruz. Çeşit çeşit çorba, salata ve börek arasından tercih yaparak açılış ikramlarınızı oluşturabilirsiniz. Sonrasında hünkarbeğendiden rostoya geniş bir yelpazeye yayılan ana yemeklerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Süt helvası ve portakallı keşkül gibi geleneksel lezzetlerle tatlı bir kapanış yapıyoruz. Ahududulu ve ballı Osmanlı şerbetlerimizi ise denemeden gitmeyin deriz.

Osmanlı’nın inceliklerle dolu mirası, 15. yüzyıla kadar uzanan geçmişiyle Muradiye Davet’te korunuyor. Mekanımızda tarih kokulu, mutluluk dolu bir davet gerçekleştirmek ve sevdiklerinizin aklına unutulmaz bir geceyle yerleşmek için bizi tercih edebilirsiniz. Hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşarak ya da yandaki formu doldurup göndererek Muradiye Davet kına fiyatlarını öğrenmeniz mümkün.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Muradiye Mahallesi 2. Murat Caddesi No:36 Osmangazi \ Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Muradiye Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.