Mavi Salon
  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi Salon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Mavi Salon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mavi Salon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mavi Salon Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mavi Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mavi Salon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mavi Salon kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mavi Salon Hakkında

Kına geceniz için mekan arıyorsanız konumu ile liste başlarında yer alan Mavi Düğün Salonu Bursa Osmangazi’nin en çok tercih edilen düğün salonu olma özelliğini taşıyor. Mutluluğa ilk adımı attığınız özel gününüzde her türlü isteğinizde cevap alabileceğiniz kına gecesi paketlerine sahibiz. Son derece şık dekorasyonu, kaliteli servis anlayışı ve birbirinden güzel menü seçeneklerimizle fark yaratmayı amaç ediniyoruz. Kendimizi her geçen gün yenileyerek heyecanımızı sürekli dinç tutuyor; profesyonel ekibimizle güvenilir bir hizmet veriyoruz. Bu mutlu gününüzün birlikte tasarlamak için sabırsızlanıyoruz.

Mavi Düğün Salonu 500 kişiden başlayarak 750 kişiye kadar olan konuklarınızı ağırlayabilecek kapasiteli, geniş bir salon olarak faaliyet gösteriyor. Çiftlerimize ve konuklarınıza iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız gecenin eğlenceli ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz. Tüm olasılıkları düşünüyor, herhangi olumsuzluğa müsaade etmiyoruz.

Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz. Tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz. 12 Kişilik yemek masalarımızı beyaz renkte ki örtülerimizle giydiriyoruz. Sandalyelerimiz ise rengârenk fiyonklardan oluşan süslemelerle mekânın dekoruna eşlik ediyor. Dilerseniz farklı renk seçeneklerinde de giydirmeler yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

Kına gecesi ritüellerini yerine getirmeniz adına tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Eğer bir organizasyon firmasıyla anlaşırsanız uyum içinde organizasyon düzenleyebiliyoruz.

Kına gecesi dışında düğün, nişan, mezuniyet, konferans ve iş toplantıları düzenleyebiliyoruz; fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne göre şekillendiriyoruz.
Size her türlü kolaylığı sağlayıp; düğünüzün tüm yükünü omuzlarınızdan alarak hafiflemenizi istiyoruz. Siz de tüm bu süreçlerde yanınızda olalım istiyorsanız daha detaylı bilgi almak ve Bursa Osmangazi Mavi Düğün Salonu iletişim bilgilerine ulaşmak, ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Küçükbalıklı Mahallesi, Küçükbalıklı Cad. No:35, 16250 Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.