• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavera Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Mavera Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mavera Park Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mavera Park Sıkça Sorulan Sorular

Mavera Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mavera Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mavera Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Mavera Park Hakkında

Doğayla iç içe, yeşillikler arasında yer alan Mavera Park, 2017 yılından beri havuzlu terası ve kapalı davet alanında kına gecesi ve bekarlığa veda etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor. Bursa’da kına mekanları arasında şehir merkezine en yakın manzaralı mekan olma özelliğine sahibiz. Geniş davet alanlarımızı uzun davetli listeli kutlamalarınız için uygun oluyor. Tecrübeli ekibimiz tarafından hazırlanan ikramlarımızla da gecenize lezzet katıyoruz.

Davet Alanları

1.500 metrekare büyüklüğündeki terasımız, panoramik bir şehir ve orman manzarası sunuyor. 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilidiğimiz terasımızın ortasında süs havuzu ve şelale yer alıyor. Ağaçlar içindeki terasımızda büyük bir de dans alanı bulunuyor. Terasımızda sizi müziğe ve eğlenceye doyuracak profesyonel teknik ekipmanlar kullanılıyor. Birbirinden güzel kareler yakalayabileceğiniz fotoğraf köşemiz mevcut.

700 metrekare büyüklüğündeki kapalı davet alanımız ise 500 kişilik kapasitesiyle hizmet veriyor. Boydan boya camla kaplı olan salonumuzda da manzaradan mahrum kalmıyorsunuz. Salonumuzun, açılır kapanır tavan sistemi ve kolonsuz yapısı sayesinde aydınlık ve ferah bir ortamı var. Geniş bir alana sahip olan salonumuzda özel şark köşelerimiz de bulunuyor. Isıtma sistemimiz sayesinde de kutlamalarınız için her mevsim hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon

Dekorasyonumuza manzarası sayesinde doğal güzelliğe sahip olan mekanımıza sade şıklık kazandıracak unsurlar eklemeye dikkat ettik. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmasıyla çalışıyor ve sizin isteğinize göre bir dekorasyon yapıyoruz. Oturma düzenimiz için yöresel şark masalarımızın dışında isterseniz de masa ve sandalye çeşitliliğimiz arasından oluşturabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda renk ve ürün çeşitliliğimiz arasından sandalye ve masa süslemelerinizi yapıyoruz.

Hizmetler

Kına ve bekarlığa veda mekanları Bursa’da yer alan işletmemiz her detayı düşünülmüş hizmet seçenekleriyle sizin için eğlence ve konforu bir araya getiriyor.

●Canlı müzik
●Bindallı/kaftan
●Davul şov
●Zenne/oryantal/semazen
●Dilek feneri
●Gelin hamamı
●Kına ekibi
●Hint kınası
●Kına süslemesi
●Kına mumu
●Kına tepsisi
●Hazırlık odası
●Fotoğraf ve video çekimi
●Yemek servisi
●Otopark

Yiyecek / İçecek

Tecrübeli ekibimiz tarafından hazırlanan ikramlarımızla tercihinize göre bir menü oluşturabilirsiniz. Izgara veya sulu yemek çeşitlerimizden seçeceğiniz ikramlarla ana yemekli bir menü oluşturabilirsiniz. Kokteyl menü konseptini tercih ederseniz de menümüz kuru pasta, yaş pasta, meşrubat ve çerezden oluşuyor. Davet öncesi menü tadımı hizmeti sunuyoruz. Tadım sonrası isteğinize bağlı menüde değişiklikler de yapıyoruz.

Bursa Osmangazi kına salonları arasından “görünenin ötesinde olağanüstü güzellik Mavera!” sloganımızın hakkını vererek ayrılıyoruz. Şehir merkezine en yakın doğayla iç içe mekanımızda huzuru hissedeceksiniz. Geniş ve şık davet alanlarımız, leziz ikramlarımız ve doyasıya eğleneceğiniz hizmetlerimizle kına ve bekarlığa veda geceleriniz için ayrıcalıklı bir kutlamaya davet ediyoruz. Mekanımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Yigitali mahallesi Uludağ caddesi no 240 Osmangazi bursa

 • Haritadaki Konumu

  Mavera Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.