Masal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Masal Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Masal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Masal Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Masal Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için Bursa’da mekân mı arıyorsunuz? Masal Düğün Salonu Bursa Yıldırım olarak bu arayışınıza son veriyoruz. Gelin adaylarımız için hayallerini kurduğu günlerden biri olan kına geceleriniz için eşsiz atmosfer sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile birlikte size özel konseptler oluşturuyoruz hem de eksiksiz bir şekilde gecenizi taçlandırıyoruz. Ulaşım olarak kolaylıkla ulaşılabilir bir noktada bulunan mekânımıza özel araçlarıyla gelen konuklarınız geniş otoparkımız sayesinde otopark problemi yaşamıyorlar.

300 kişi kapasiteli kına salonumuzu girişten itibaren rengarenk taklar ile süslüyoruz. Gelin adayımızın kaftanına uygun renklerde bir kına tahtı seçtikten sonra süslemeye başlıyoruz. Kına gecenize dair planladığınız her ne var ise gerçekleştirme fırsatı bulabileceğiniz salonumuzda, tamamen kendi zevkinizi ortaya çıkarmak isterseniz bir kına organizasyon firmasıyla ile beraber çalışabiliyorsunuz. Çalışmak istediğiniz organizasyon firmanın bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacak. Gerisini bize bırakıyorsunuz. Sizinle birlikte tüm detayları koordineli bir şekilde organize ediyoruz.
Kına geceniz için masa ve sandalye süslemeleri, aksesuarlar gibi birçok detayı sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Konseptiniz için dilerseniz kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı renk ile dilerseniz de tamamen zevkinize göre başka bir renk tercih edebilirsiniz.

Eğlencenizi doyasıya yaşamanız için kaliteli teknolojik ekipmanlarımızla ve orkestramızla canlı müzik hizmeti veriyoruz. Gece boyunca yerinizde bir dakika oturmayacağız anlar geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Ayrıca davetlilerinizin o güne özel duygularını sizin için kaleme alacağı bir anı defteri hazırlıyoruz. Çocukları olan davetlilerinizi de unutmadık tabii ki! Küçük misafirlerimiz için keyifli vakit geçirebilecekleri bir çocuk oyun alanımız bulunuyor.

Siz de kına gecenizi planlarken fikir ve destek almak isterseniz bu konuda büyük bir mutlulukla yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Bursa kına gecesi salonları arasında size özel fırsatlarımızdan faydalanmak için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ulus Mah. Özdilek Cad. no: 73 Yıldırım, Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Masal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.