Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Masal Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Masal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Masal Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Masal Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Masal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Masal Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Masal Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için Bursa’da mekân mı arıyorsunuz? Masal Düğün Salonu Bursa Yıldırım olarak bu arayışınıza son veriyoruz. Gelin adaylarımız için hayallerini kurduğu günlerden biri olan kına geceleriniz için eşsiz atmosfer sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile birlikte size özel konseptler oluşturuyoruz hem de eksiksiz bir şekilde gecenizi taçlandırıyoruz. Ulaşım olarak kolaylıkla ulaşılabilir bir noktada bulunan mekânımıza özel araçlarıyla gelen konuklarınız geniş otoparkımız sayesinde otopark problemi yaşamıyorlar.

300 kişi kapasiteli kına salonumuzu girişten itibaren rengarenk taklar ile süslüyoruz. Gelin adayımızın kaftanına uygun renklerde bir kına tahtı seçtikten sonra süslemeye başlıyoruz. Kına gecenize dair planladığınız her ne var ise gerçekleştirme fırsatı bulabileceğiniz salonumuzda, tamamen kendi zevkinizi ortaya çıkarmak isterseniz bir kına organizasyon firmasıyla ile beraber çalışabiliyorsunuz. Çalışmak istediğiniz organizasyon firmanın bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacak. Gerisini bize bırakıyorsunuz. Sizinle birlikte tüm detayları koordineli bir şekilde organize ediyoruz.
Kına geceniz için masa ve sandalye süslemeleri, aksesuarlar gibi birçok detayı sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Konseptiniz için dilerseniz kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı renk ile dilerseniz de tamamen zevkinize göre başka bir renk tercih edebilirsiniz.

Eğlencenizi doyasıya yaşamanız için kaliteli teknolojik ekipmanlarımızla ve orkestramızla canlı müzik hizmeti veriyoruz. Gece boyunca yerinizde bir dakika oturmayacağız anlar geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Ayrıca davetlilerinizin o güne özel duygularını sizin için kaleme alacağı bir anı defteri hazırlıyoruz. Çocukları olan davetlilerinizi de unutmadık tabii ki! Küçük misafirlerimiz için keyifli vakit geçirebilecekleri bir çocuk oyun alanımız bulunuyor.

Siz de kına gecenizi planlarken fikir ve destek almak isterseniz bu konuda büyük bir mutlulukla yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Bursa kına gecesi salonları arasında size özel fırsatlarımızdan faydalanmak için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ulus Mah. Özdilek Cad. no: 73 Yıldırım, Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Masal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.