Karacabey Class Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karacabey Class Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Karacabey Class Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Karacabey Class Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Karacabey Class Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Karacabey Class Düğün Salonu} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Karacabey Class Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Karacabey Class Düğün Salonu} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Karacabey Class Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Karacabey Class Düğün Salonu Hakkında

1050 metre karelik bir alanda 7 yıldır hizmet veriyoruz. Bursa Karacabey’de ikamet ediyoruz. Pasta ustasından aşçısına servis elemanından komisine kadar sürekli birçok çalışanımız mevcut. Hizmet konusunda asla şüpheye vermiyoruz. Kolonsuz salon ve ulaşım kolaylığı sayesinde hem rahatça eğlenebilir hem de rahatça gelebilirsiniz. Eğer yemekli bir düğün de düşünüyorsanız modern ve hijyenik bir mutfağa sahip olduğumuzdan gönül rahatlığıyla yemeklerimizi yiyorsunuz. Özellikle çocuklu misafirlerinizin rahat edeceğini şimdiden söyleyelim.

Kına organizasyonlarında da kişiye özel çalışıyoruz. Özel masa-sandalye çeşitleri ve renkleri haricinde masa çiçek süslemelerinden kişiye özel organize edilmiş masalara kadar her ayrıntıyı tasarlıyoruz. Altın yaldızın ve krem renginin ağırlıklı olduğu salonumuzda kına organizasyonunuzu hayalinizdeki gibi gerçekleştiriyorsunuz. Fotoğraf ve kamera hizmetimiz sayesinde tüm gece kaydediliyorsunuz. Lazer, konfeti, volkan gibi görsel şölenlerle organizasyonunuzu renklendiriyoruz. Özetle A’dan Z’ye her ayrıntıyla ilgileniyoruz ve çıkan sorunlara hemen çözüm getiriyoruz.

Farklı bir isteğiniz olduğunda ne yapıyoruz? Mevcut olan organizasyon firmasıyla bir çözüm ortaklığına sahip olduğumuzdan bu konuda da asla şüpheniz olmuyor. Çünkü bizim yetemediğimiz yerde onlardan destek alıp hiçbir koşulda sizi yarı yolda bırakmıyoruz. Konsept ya da dekorasyon hiçbir konuda tereddüt etmemenizi sağlıyoruz. Zaten iyi hizmet de böyle bir şey. Bunun dışında salonumuzda bulunan gelin odası sayesinde kına öncesinde orada dinlenebilirsiniz. Hatta kınanıza özel dekore ettiğimiz takdirde birkaç fotoğraf karesi de organizasyon başlamadan orada yakalıyorsunuz. Ayrıca orada ilk heyecanınıza da atabilirsiniz. Bu anlamda arkadaşlarınızdan güç de alabilirsiniz.

Eğer Bursa kına düğün salonu arayışındaysanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem kına hem düğününüz için bilgilenebilir, fiyatlarımız ve diğer sorularınız için cevapları alabilirsiniz. Tecrübemizden yararlanmanıza ve hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmemize izin verin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Esentepe Mahallesi 189. Sokak No:4 Esnaf Sarayı Kat:3 Karacabey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Karacabey Class Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.