Freya Davet & Organizasyon

E-posta Gönder

Freya Davet & Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Freya Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Freya Davet & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Freya Davet & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Freya Davet & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Freya Davet & Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Freya Davet & Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Freya Davet & Organizasyon Hakkında

Bugüne kadar birçok kına gecesine katıldınız, hep kendi kına gecenizin nasıl olacağını hayal ettiniz değil mi? Yıldırım Belediyesi Kaplıkaya Düğün Salonu işte bu hayalinizi gerçekleştirmek için hizmetinizde!

Düğün öncesi olmazsa olmaz olan kına gecesinin, gelin adaylarımız için ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza gerek yok diye düşünüyoruz. Ama yine de ufakta olsa değinmeden geçmeyelim istiyoruz. Bu özel organizasyonda hem hüzünlenecek hem de eğlencenin doruklarına çıkacağınız stresten uzak dakikalar geçireceksiniz. Bunun için kusursuz bir gece geçirmeniz oldukça önemli.

Şimdi sizin için nasıl bir kına gecesi organizasyonu hazırladığımızdan bahsedelim.

Kına gecenizin tüm detaylarıyla ilgilenen bir organizasyon sorumlumuz var. Organizasyon öncesi yapacağımız görüşmede gecenizin konseptini belirliyoruz. Hangi konseptleri sunuyoruz hemen söyleyelim. Osmanlı konsepti, pembe konsepti ve Hint konsepti. Kırmızı üzerine sarı işlemelerin olduğu Osmanlı konsepti mi, son yılların trendleri arasında yer alan Hint konsepti mi? Seçim tamamen size kalmış. Bizim eksizsiz yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz onlarla da sana konsept konusunda koordineli bir çalışma gerçekleştirebiliyoruz.

Kına geceniz için diğer bir kilit nokta da kına müzikleriniz. Ses ve sahne ekipmanlarınızla birlikte gelin adayımızın zevkini yansıtan bir playlist ile topuklarınız ağrıyana kadar dans edebileceğiniz tadına doyulmaz bir gece geçireceksiniz.

Kına gecesi gerekli olan tüm aksesuarları çözüm ortaklarımızla sağlıyoruz. Kına kesesi, kına kutusu, kına duvağı, kına tepsisi, kına mumu, kına hediyelikleri ve daha birçok aksesuarı temin edebiliyoruz. Kına tahtınızı da konseptinize uygun olarak tasarlıyoruz. Kına gecenizde tüm kına gecesi geleneklerini layığıyla yerine getirmek için çalışıyoruz.

Bu satırları okuduktan sonra kararını verdiğinizi biliyoruz. Artık yapmanız gereken sadece Bursa Kaplıkaya Düğün Salonu iletişim bilgilerine ulaşmak için teklif al butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ertuğrulgazi Mah. Belediye Dükkanları Yıldırım, Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Freya Davet & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.