Kafkas Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kafkas Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Kafkas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kafkas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kafkas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kafkas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kafkas Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kafkas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına töreni

Kafkas Düğün Salonu Hakkında

1976 yılına uzanan geçmişimizle birlikte günümüze kadar ara vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaklaşık 8-10 kişilik bir ekiple profesyonel çalışıyoruz. Misafirlerine son derece sevgi ve saygı dolu yaklaşan, çözüme yönelik bir anlayışa sahip olan Bursa’nın en eski ve köklü düğün salonlarından biriyiz. Yıllardır yüz binlerce konuğun eğlenmesine ev sahipliği yapmanın sevincini yaşıyoruz. Salonumuza gelen konuklarımızdan “Ben burada sünnet oldum”, “Şimdi de çocuğumuzun evliliği için…”, “Ben burada evlendim gibi” birçok sözler duymak bizi oldukça mutlu ediyor. Merkezi bir yerde ulaşım kolaylığımız var. Kolonsuz bir salonun verdiği görüş rahatlığıyla organizasyonlarınızın sonuna kadar tadını çıkarıyorsunuz.

Hizmet içeriğimize gelecek olursak bir tek kına töreninin işaretli olduğunu görüyorsunuz. Çiftlerimizin her isteğine karşılık verebilmek adına kına organizasyonlarınız için çözüm ortaklarına sahibiz. Bu sayede istediğiniz her şeye sahip olabiliyorsunuz. Biz de verdiğimiz hizmetten memnun kalıyoruz. Hem de çeşitli konseptler ve süslemeler bağlamında birçok seçeneğe göz atabiliyorsunuz ve seçtiğinizi sizin için gerçekleştiriyoruz.

Kına kız kıza eğlenmenin doruk noktasına çıktığı bir gündür. Düğün öncesi en yakın arkadaşlarınızla doyasıya oynamak yeri geldiğinde de gülmek için yaratılmış bir gün. Geleneklerimiz içerisinde oldukça yer kaplayan kına organizasyonları için kalite ve profesyonel bir hizmet için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer Bursa kına gecesi mekanları arayışındaysanız ve bizden teklif almadıysanız yandaki formu doldurabilirsiniz. Böylece hem hizmetlerimiz hem de fiyatlarımız konusunda ayrıntılı bir şekilde konuşuruz. Hayalinizdeki kına organizasyonları için….

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Davutdede mah. 3.park sokak. no:12/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kafkas Düğün Salonu Yol Haritası

Kafkas Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

i&c

Ipek & Caner

Düğün Tarihi: 30.10.2021


Temiz ikramlar düzenli alan açık direk problemi yok müzik 1 numara yerleşim her yerden uygun büyük değil ama çok uygun her cemiyete cem beye güvenilir hayırlı bol bereketli günler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.