Issız Han Butik Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Issız Han Otel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Issız Han Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Issız Han Butik Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Issız Han Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

{Issız Han Butik Otel} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Issız Han Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Issız Han Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


{Issız Han Butik Otel} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Issız Han Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Issız Han Butik Otel Hakkında

Günümüz konforunda 1394 yılını hissetmenizin mümkün olduğu otelimizde sizi zaman yolculuğuna çıkarıyoruz. Issız Han Tarihi Butik Otel olarak Bursa Karacabey’de faaliyet gösteriyor, misafirlerimize farklı bir tatil deneyimi yaşatıyoruz.

Hikâyesi oldukça ilgi çekici Issız Han’ın. Osmanlı zamanında İpekyolu üzerinde bulunduğundan dolayı yolcuların dinlenmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için geldi bir adresmiş. Biz de aynı duyguyu ve atmosferi hissetmeniz için tarihi dokusunu bozmadan restore ettik ve butik bir otele dönüştürdük. 9 oda ve restoranı bulunan otelimizde konaklama hizmetimiz dışında kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Kına geceleri geçmişten bugüne günümüze kadar değeri ilk günkü gibi korunmuş bir gelenek. Anadolu’da kına yakma geleneği oldukça yaygın son dönemlerde kına gecesi geleneği modern ve oldukça ilgi görülen hâlini aldı. Biz de Issız Han olarak bu geleneği asıl yerinde Osmanlı mimarisinin hâkim olduğu mekânda kutlama fırsatıyla sizi buluşturuyoruz.

Alışılmışın dışından bir kın gecesine hazır olun! Kına gecenizde size özel hizmetler sunuyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, konforlu bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kendinizi presler gibi hissedeceğiniz, yorulduğunuzda oturacağınız ve arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz kına tahtını oyun pisti kenarına konumlandırarak keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına müzikleri seçimini bize bırakabilirsiniz. Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, duygusallığı ve sevinci bir arada yaşayacağınız bir kutlama geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir kutlamak gerçekleştirmek istiyorsanız menü içeriğini sizinle birlikte oluşturuyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan yemeklerle sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Issız Han Otel Karacabey olarak kına organizasyonlarında tercih edilen bir adresiz. Profesyonel ekibimizle birlikte bugünde sizi ve misafirlerinizi güler yüzümüzle ağırlıyor, isteklerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Eğer siz de bizim ev sahipliğimizde kına gecenizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gölkıyı Mahallesi (Köyü) No: 582. 16700.Karacabey.BURSA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Issız Han Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.