• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İskele Yaşam Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İskele Yaşam Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

İskele Yaşam Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İskele Yaşam Sıkça Sorulan Sorular

İskele Yaşam kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İskele Yaşam kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İskele Yaşam kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İskele Yaşam kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İskele Yaşam kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

İskele Yaşam Hakkında

Bursa’da bekarlığa veda gecelerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz ve birçok farklı fırsat sunduğumuz işletmemiz İskele Yaşam Orhangazi’de İznik Gölü kıyısında hizmetlerine devam ediyor. Evlilikten önceki son bekar günlerinizde doyasıya eğlenmek ve sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamak isterseniz, İskele Yaşam doğru bir tercih olacaktır. Size sunduğumuz fırsatlardan bahsetmek gerekirse;


 • 2012 yılından beri kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu süreç zarfında birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Açılışlar, doğum günleri, nikah sonrası yemekleri, bekarlığa veda geceleri, yıl dönümleri, bayii toplantıları, iş yemekleri, kokteyl ve kurumsal etkinlikler özel gecelerde konuklarımıza ev sahipliği yaptık. Organizasyon konusunda tecrübeli olduğumuzu düşünüyor ve sizin de özel gecelerinizi kusursuz bir hale getirmek için çalışacağımızı bilmenizi istiyoruz.

 • 400 kişilik kapalı alanımız, 100 kişilik mangal ocakbaşı alanımız ve Bursa’nın en büyük bahçelerinden birine sahip açık alanımız bulunmakta. Organizasyonlarınızı dilediğiniz alanda dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Özel geceleriniz için kullanacağınız masa ve sandalyeleri süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve konsept aksesuarları işletmemizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı da kiralayabilir ve bu özel günlerinizi eşsiz ortamda gerçekleştirirken ölümsüzleştirebilirsiniz.

 • İznik gölünün kenarında bulunan işletmemizde özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Özel araçlarınız için çok geniş bir otoparkımız bulunuyor. Buraya ücretsiz olarak park edebilirsiniz. Aynı zamanda vale hizmetimiz de bulunmakta. Bu büyük alanda aracınızla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

 • Özel gecelerinizde kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden konuklarımız gece boyunca maksimum ilgiyle karşılaşacak. Organizasyonunuzda hiçbir problem yaşanmaması için çalışan personellerimiz güler yüzlü bir hizmet sunuyorlar. Verdiğimiz pozitif enerjiyle keyifli bir gece yaşamanızı sağlayacağız.Bu ve bunun gibi birçok fırsattan faydalanmak ve eğlenceli bekarlığa veda gecelerinde bizimle birlikte olmak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  İznik Gölü Kıyısı Orhangazi / BURSA

 • Haritadaki Konumu

  İskele Yaşam Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.