İskele Yaşam

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Orhangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Grand Sofia
28 2 1

Osmangazi

Grand Sofia

750-1.000
50 TL'den az
Salon S
37 7 10

Nilüfer

Salon S

200-300
50 TL'den az
Piano Labella Kır Davet
49

Yıldırım

Piano Labella Kır Davet

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Bursa’da bekarlığa veda gecelerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz ve birçok farklı fırsat sunduğumuz işletmemiz İskele Yaşam Orhangazi’de İznik Gölü kıyısında hizmetlerine devam ediyor. Evlilikten önceki son bekar günlerinizde doyasıya eğlenmek ve sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamak isterseniz, İskele Yaşam doğru bir tercih olacaktır. Size sunduğumuz fırsatlardan bahsetmek gerekirse;


  • 2012 yılından beri kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bu süreç zarfında birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Açılışlar, doğum günleri, nikah sonrası yemekleri, bekarlığa veda geceleri, yıl dönümleri, bayii toplantıları, iş yemekleri, kokteyl ve kurumsal etkinlikler özel gecelerde konuklarımıza ev sahipliği yaptık. Organizasyon konusunda tecrübeli olduğumuzu düşünüyor ve sizin de özel gecelerinizi kusursuz bir hale getirmek için çalışacağımızı bilmenizi istiyoruz.

  • 400 kişilik kapalı alanımız, 100 kişilik mangal ocakbaşı alanımız ve Bursa’nın en büyük bahçelerinden birine sahip açık alanımız bulunmakta. Organizasyonlarınızı dilediğiniz alanda dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Özel geceleriniz için kullanacağınız masa ve sandalyeleri süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve konsept aksesuarları işletmemizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı da kiralayabilir ve bu özel günlerinizi eşsiz ortamda gerçekleştirirken ölümsüzleştirebilirsiniz.

  • İznik gölünün kenarında bulunan işletmemizde özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Özel araçlarınız için çok geniş bir otoparkımız bulunuyor. Buraya ücretsiz olarak park edebilirsiniz. Aynı zamanda vale hizmetimiz de bulunmakta. Bu büyük alanda aracınızla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

  • Özel gecelerinizde kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden konuklarımız gece boyunca maksimum ilgiyle karşılaşacak. Organizasyonunuzda hiçbir problem yaşanmaması için çalışan personellerimiz güler yüzlü bir hizmet sunuyorlar. Verdiğimiz pozitif enerjiyle keyifli bir gece yaşamanızı sağlayacağız.Bu ve bunun gibi birçok fırsattan faydalanmak ve eğlenceli bekarlığa veda gecelerinde bizimle birlikte olmak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

İskele Yaşam

  • Adres: İznik Gölü Kıyısı Orhangazi / BURSA

İskele Yaşam Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!