Flaş Kına Sarayı

E-posta Gönder

Flaş Kına Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Flaş Kına Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Flaş Kına Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Flaş Kına Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Flaş Kına Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Flaş Kına Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Flaş Kına Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Flaş Kına Sarayı Hakkında

En güzel günlerinizden biri olan kına gecenizin kusursuz olması için sistemli çalışan bir firmaya ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Yaptığımız kişiye özel tasarımlar ve birbirinden özel olanaklarımızla memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, bütün hazırlık aşamasında sizin fikrinizi alarak bu değerli gecenizi planlıyoruz.

Flaş Düğün Salonu Bursa 500 kişilik misafir ağırlama kapasitesiyle kalabalık kına geceleriniz için doğru bir tercih! Yüksek tavanlı ve ferah yapısıyla dikkat çeken salonumuz her türlü süsleme ve konsept oluşturmaya elverişli bir durumda. Bu sebepten mekânlarımızda son zamanların trend kına süslemelerini kullanarak güzel bir konsept oluşturabiliyoruz. Bursa’nın en gözde kına salonlarından biri olan bu mekânımız son teknolojiyle üretilmiş ses ve müzik sistemine sahip olup ihtiyaçlarınızı esas alarak sunduğu hizmetlerle fark yaratmaktadır.

Geniş bir pist alanına sahip salonumuz, kalabalık davetleriniz için oldukça uygun ferah bir yapıya sahip! Bu nedenle ‘’Yer olacak mı?’’ stresi yaşadan tüm sevdiklerinizi bu özel geceye davet edebilirsiniz. Zarafetin rengi beyaz sandalyelerimiz, şık şamdanlarımız ve güzel ambiyansımız ile misafirlerinizin beğenisini kazanacağımızdan eminiz.

Kına gecenizde her anınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçıyı ararken zaman kaybetmenize gerek yok! Çünkü bünyemizde 50 yıllık tecrübeye sahip fotoğraf stüdyosu bulunuyor. Bu firmamızın tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Kına gecesi dışında düğün, kokteyl veya toplantılarınız için de doğru bir tercih olacak düğün salonumuz, şimdiye kadar sayısız davete ev sahipliği yaptı. Mutlu olarak uğurladığı müşterileri arasında eğer siz de yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit!

Hemen sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem etkinliklerinize özel kişi başı Bursa Flaş Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenebilir hem de diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.


Hemen sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem etkinliklerinize özel kişi başı Bursa Flaş Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenebilir hem de diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Selimzade Mah. Kurtuluş Cad. No: 26

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Flaş Kına Sarayı Yol Haritası

Flaş Kına Sarayı Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Sa

Saliha

Düğün Tarihi: 20.06.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı


Yardımlarınız icin tesekkürler. Anlatıldığı gibiymişsiniz. Süpersiniz

Flaş Kına Sarayı

Flaş Kına Sarayı

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Çok teşekkür ederi. Mutluluklar diliyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.