Demirtaşpaşa Hamamı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Demirtaşpaşa Hamamı
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Demirtaşpaşa Hamamı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Demirtaşpaşa Hamamı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Demirtaşpaşa Hamamı Sıkça Sorulan Sorular

Demirtaşpaşa Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Demirtaşpaşa Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Demirtaşpaşa Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Demirtaşpaşa Hamamı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Demirtaşpaşa Hamamı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Demirtaşpaşa Hamamı Hakkında

Uzun zamandan beri kına geceniz öncesinde değerli dostlarınız ile birlikte eğlenmeniz için Demirtaşpaşa Hamamı’nda düzenlediğiniz davetlere ev sahipliği yapıyoruz!

Sevdiğiniz dostlarınız ile birlikte gelin hamamına geleceğiniz tarihte mekânımızda sadece konuklarınız ve size yer vermemizi istiyorsanız 1 hafta önceden bizimle iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız takdirde seçeceğiniz tarihte mekânımızı diğer konuklarımıza kapatıyoruz ve bu sayede sadece değerli konuklarınız ile birlikte eğlenme imkânına sahip oluyorsunuz.

Davetiniz süresince ihtiyaç duyacağınız her konuda güler yüzlü personelimiz yardımcınız oluyor. Bu sayede tüm istek ve ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir ortamda gönlünüze göre eğlenme şansına sahip oluyorsunuz. Mekânımızın Demirtaşpaşa Hamamı Osmangazi/Bursa’nın kolay ulaşım sağlanabilen konumlarından birinde yer alıyor. Bu sayede konuklarınız ile birlikte hamamımıza gelirken herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Oldukça şık bir şekilde dizayn edilen mekânımızda konsept eğlenceler de düzenleyebilirsiniz. Elbette bir hamam olarak en çok önem verdiğimiz konulardan biri de hijyen. Sürekli olarak günlük temizliklerimizin yapıldığı mekânımızda konuklarınız ile birlikte sizi en iyi şekilde ağırlayabilmek için oldukça titiz çalışıyoruz.

Davetinizi daha eğlenceli hale getirmek için farklı aksesuarlar kullanıyoruz. Size özel olarak hazırlanan paketimizde kese, peştamal, havlu ve sabun yer alıyor. İsteğinize bağlı olarak eğlence sonrasında kese, köpük banyosu ve masaj hizmetlerimizin de tadını çıkarma imkânına sahip olabilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerini geçirdiğiniz bu dönemde unutulmayacak bir eğlenceye katılmak için Demirtaşpaşa Hamamı’nı tercih ediyorsanız bize ulaşmak olukça kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Demirtaşpaşa Hamamı iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bu sayede en iyi şekilde eğlenmeniz için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabiliriz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İnönü Caddesi Demirtaşpaşa Hamamı No:2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Demirtaşpaşa Hamamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.