• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Dağ Yeli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Dağ Yeli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Dağ Yeli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dağ Yeli Sıkça Sorulan Sorular

Dağ Yeli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dağ Yeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dağ Yeli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dağ Yeli kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Dağ Yeli Hakkında

Bursa’da kına gecesi organizasyonlarınız için faaliyet gösteren Dağ Yeli Restaurant Bursa, gelin adaylarına unutulmaz bir gece yaşatıyor. Sevdikleriyle beraber keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor, istedikleri gibi bir konsept belirleyerek mekânı düzenliyor. Profesyonel ekibimizle beraber hayal ettiğiniz organizasyonlarını tasarlamanızı sağlıyoruz.


Tarzımız ve otantik konseptimizle beraber güzel bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebileceksiniz. Hem açık hem de kapalı alanda gerçekleştirebildiğimiz kına gecesi organizasyonlarınızda kötü hava koşullarını dert etmeyin.


Sunduğumuz hizmet kalitesi ile beraber canlı müzik hizmeti de sağlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınız için bizlerle beraber gecenizi güzelleştirebileceksiniz. Sevdiklerinizle beraber en sevdiğiniz şarkıları dinleyecek, pistte dans edeceksiniz. Bursa’da kına gecesi organizasyonlarında fark yaratıyor, davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


Kına gecenize uygun detayları mekanımızda konumlandırıyoruz. Uygun masa örtülerini ve şamdanları konumlandırıyor, dekore ediyoruz. Ergonomik masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyor, konforunuz kadar şıklığınızı da düşünüyoruz. Kına törenlerinizi gerçekleştirirken hoş anılarınızı fotoğraf karelerine dönüştürüyor, fotoğraf ekibimizle beraber hediye ediyoruz. Ailenizle beraber gecenizin sonuna kadar harika anılara sahip oluyorsunuz.


Geleneksel kına gecesi organizasyonları için biçilmiş kaftanız. Türk geleneklerinin en güzel örneklerinden biri olan kına gecesi organizasyonlarınızda kız kıza bir eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Yakın dostlarınız ve nedimelerinizle beraber kına yakma merasiminde belki de gözleriniz dolacak ama mekanımızda eğlencenin üst seviyesine ulaşacaksınız. Hem hüzünlü hem de eğlenceli bu geceyi unutulmaz hale getirmek istiyoruz profesyonel ekibimizle beraber.


Kişiye özel olarak hazırladığımız gecenizde dışarıdan yardım almak istiyorsanız organizasyon firmasıyla anlaşabilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz.


Gecenizi daha özel kılmak için Dağ Yeli menüleriyle buluşturuyoruz misafirleriniz. Menülerimizden damak zevkinize en uygun lezzetleri seçebiliyor, davetlilerinizin beğenisine sunabiliyorsunuz.

Belki de kına ritüellerine lezzetlerimi katıyoruz. Ana yemeklerden başlayarak tatlılara kadar unutulmaz
bir kına gecesi yemeği vaat ediyoruz.


Eğer siz de Dağ Yeli Hamamlikizik ile eğlencenin adresinde olmak isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayın ve bize ulaşın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    http://dagyeli.net/

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.