Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Canlı Balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Canlı Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Canlı Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Canlı Balık Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Canlı Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Canlı Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Canlı Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Canlı Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Canlı Balık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Canlı Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Canlı Balık Restaurant Hakkında

Salaş ve sıcakkanlı ortamımız ile kına ve bekarlığa veda gecelerinizi paylaşmak için Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteriyoruz. Canlı Balık Restaurant Bursa’da uzun yıllardan beri siz değerli konuklarımızı ağırlamakta, büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Restoranımızın tavanını ahşap teknelerle, balık ağlarıyla ve rengarenk çiçeklerle kapladık. Hoş sohbetlerinizi ortamımız ile daha da ısıtıyoruz. En mutlu günlerinizi bizimle paylaşırken bütün isteklerinizi karşılayacağız. Masa ve sandalyelerimizi kına gecesi konseptine göre süsleyebiliyoruz. Aksesuar kiralama ve daha detaylı dizayn konusunda, profesyonel organizasyon firmalarıyla sizin için iş birliği yapabiliriz. Bu firmalardan yardım alarak talep ettiğiniz gece sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir fotoğrafçı kiralayarak güzel anlarınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Mutluluğa adım attığınız bu günleri kusursuz yapmaya çalışıyoruz.

Yemeklerimiz konusunda çok iddialıyız. Balık restoranında organizasyon düzenlemenin en büyük avantajlarını size yaşatacağız. En özel tatlarımız konuklarımıza sunulurken, servis elemanlarımızın bu sunumu en hızlı şekilde yapmasına özen gösteriyoruz. Bursa’daki en iyi tuzlu sardalyayı yemeye hazır mısınız? Profesyonel aşçılarımızın hünerli ellerinden çıkan bu eşsiz lezzetlerin tadına doyamayacaksınız. Benekli kalamar dolması gibi farklı lezzetleri de denemenizi öneririz. Ara sıcaklarımız ve mezelerimiz balıklarımızı destekler nitelikte. Bunun dışında uygun fiyatlı fiks menülerimiz bulunuyor. Bu menülerimizi de tercih edebilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz için canlı müzik imkânımız bulunuyor. En güzel şarkıları sizin için çalacağız. Hep birlikte şarkılara eşlik edecek, bu özel gününüzde doyasıya eğleneceksiniz. Geniş repertuvarlı orkestramız en güzel kına müziklerini, en güzel bekarlığa veda müziklerini çalacaklar.

1980’den beri faaliyet gösteren, eski değerlerini ve meyhane kültürünü koruyan işletmemize değerli konuklarımızı davet ediyoruz. Engin tecrübelerimizi organizasyonunuz için kullanacağız ve kusursuz bir organizasyon geçirmenizi sağlayacağız. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırmalar için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Nalbantoğlu Mahallesi Çömlekçiler Caddesi No:10 16010 Osmangazi/Bursa Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Canlı Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.