Çam Düğün Salonu

E-posta Gönder

Çam Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Çam Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Çam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çam Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Çam Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerini bizimle beraber organize eden gelin adayları çok şanslı.


Beraber gecenizi güzelleştiriyor, isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Yıllardır kına gecesi organizasyonları için bizi tercih eden gelin adayları organizasyon bitiminde hep mutlu ayrıldılar, hep güler yüzle uğurladık davetlilerimizi.


Şimdi de sizin davetlileriniz için mekanımızı güzelleştirmek istiyoruz!


Çam Düğün Salonu Bursa ya da Kır Bahçesi olarak hem kapalı hem de açık mekanımızla hizmet veriyoruz. Açık alanımızda kır bahçemiz bulunuyor. Sizlere en iyi hizmeti verebilme adına özenle yerleştirdiğimiz masa ve sandalyelerimizle beraber davetlilerinizin konforunu sağlıyoruz.


Davetlilerinizin daha iyi bir hizmet alabilmesi için profesyonel ekibimizin bilgisinden ve tecrübesinden yararlanıyoruz. Bugüne kadar nice gelin adayının organizasyonunun gerçekleştirdik, bu yüzden isteklerini biliyoruz. Bizimle gerçekleştireceğiniz kına organizasyonları için gerekli olan tüm detayları sağlıyoruz. Kına süslemelerinden başlayarak tüm detayları mekanımızda konumlandırıyoruz. Kına masanız mekanımızın en güzel yerinde bulunuyor. Kına masanıza yerleştirdiğimiz kına mumu, kına tepsisi, kuru kına, yaş kına olmak üzere birçok gerekli kına eşyasını bulabileceksiniz.


Kına gecesinin en güzel zamanı kına yakma ritüeli. En güzel türkülerle renklendirdiğimiz gecenizde profesyonel müzisyenlerimiz sizler için şarkıları icra ediyorlar. Gecenizi beraber güzelleştiriyor, çalacak şarkı ve türkülere de beraber karar veriyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek amacıyla çıktığımız bu yolda dilediğiniz her şeyi mekanımızda bulabileceksiniz.


Kına gecelerinin diğer bir detayı ise kına tahtı. Kına tahtı olmadan gerçekleşmiyor kına geceleri günümüzde. Konseptinize uyumlu olarak tüllerle süslediğimiz kına tahtınızın yan taraflarına nedime minderlerimizi konumlandırıyor. Nedimeleriniz için özel aksesuarlar konumlandırıyoruz. İsterseniz nedimelerinizle beraber geniş pistimizde danslar edebilir, davetlilerinize özel gösteriler hazırlayabilirsiniz.


Pistimiz ve mekânımız oldukça geniş. Ferah ve konforlu bir organizasyon için Çam Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey; ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Teleferik İstasyonu Yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çam Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.