Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Bahçe Güveç Kır Düğünü

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahçe Güveç Kır Düğünü Hakkında

Bursa’da yıllardan beri hayalini kurduğunuz düğününüzü hayata geçireceğiniz şık ve açık hava düğünü düzenlemeye uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Bahçe Güveç Kır Düğünü’ne davet ediyoruz. Bahçemizde yeşil ağaçlar arasında keyifli bir akşamda sevdikleriniz ile doyasıya eğlenmek istiyorsanız doğru sayfadasınız! Düğününüzü planlama aşamasında uzun zaman boyunca pek çok farklı detayı bir arada düşünmek zorunda olduğunuzu biliyoruz. Bu aşamalarda bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde hayallerinizdeki düğünü anlatabilirsiniz. Düşlerinize en uygun ortamı Bahçe Güveç Kır Düğün Salonu’nda hayata geçirebilmek adına gerekli dekor ve süslemeleri buluyoruz.

Davetiniz boyunca konuklarınızın memnuniyetini sağlayabilmek adına profesyonel ve sıcakkanlı ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor. Ayrıca oldukça titiz bir şekilde çalışan ekibimiz tüm isteklerinizin hayata geçtiğinden ve düğününüzün planlandığı gibi ilerlediğinden emin oluyor. Salonumuzda 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılacak konuklarınıza özel oturma düzenleri ayarlayabiliriz. Ailesi ile düğününüze katılacak konuklarınız için özel aile masaları kurabiliriz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri sayesinde misafirleriniz gece boyunca gönüllerince eğlenebilirler. Masa ve sandalyelerimizde beyaz rengi tercih ettik. Masumiyet ve sadeliğin simgesi olan beyaz renk üzerinde ise altın rengi fiyonklar ile şık bir hava yakaladık. Ayrıca düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz menü tadımlarına katılma imkânına sahipsiniz. Katılacağınız tadımlarda damak zevkinize en uygun lezzetleri seçebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde sevdikleriniz ile doyasıya eğlenebilmeniz için Bahçe Güveç Kır Düğün Salonu Bursa’yı tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Sakarya Mahallesi, Ulubatlı Hasan Blv. No:96, 16245 Osmangazi/Bursa, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Bahçe Güveç Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.