Aydın Düğün Salonları

E-posta Gönder

Aydın Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Aydın Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Aydın Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aydın Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aydın Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aydın Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aydın Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına töreni

Aydın Düğün Salonları Hakkında

Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübeyle özel gün organizasyonlarınız ve toplantılar için Aydın Düğün Salonu olarak hizmet veriyoruz. Yemekli ya da yemeksiz her organizasyonunuz için çalışıyoruz.

Kına organizasyonları için özel bir hassasiyetle işimizi yapıyoruz. Çünkü çok daha narin ve kırılgan olduğunuz gibi bir gün. Baba evinden ayrılarak evleneceğinizi çok net farkına vardığınız ve bunun hakkında çeşitli süreçlerin yer aldığı bir organizasyon. Hem ağlayıp hem güldüğünüz, kız kıza eğlenceyi selfielerle renklendirdiğiniz bir davet. Bu yüzden sizin için ne kadar özelse bizim içinde o kadar özel!

Organizasyon alanımızı istediğiniz detaylar ve süslemeler üzerine düzenliyoruz. Kına öncesi veya sonrası ihtiyacınız olan tüm hizmetleri ise personelimiz gerçekleştiriyor. Yemekli bir kına organizasyonu istiyorsanız menüler üzerinde değişikliler yaptığınız gibi tadım da gerçekleştirebilirsiniz. Hatta dilediğiniz tatları ekleyebilirsiniz.

Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız, mutluluğun ilk adımlarını attığınız kına organizasyonun hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsunuz. Misafirlerinizin kına sonrasında güzel dileklerle sizden bahsetmesini diliyorsunuz. Muhtemelen gergin ve heyecanlı olacaksınız. Ama merak etmeyin. Size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde bu konuda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sizin için her sorunu hemen çözüme kavuşturuyor ve sağlıklı bir şekilde programı size aktarıyor. Böylece bir sonraki adımın ne olacağı konusundaki merakınızı gideriyor.

İki adet salona sahibiz. Her birinde özenli hizmet ve kalite aynı. Konseptinize daha uygun olan birini seçtiğiniz takdirde hizmet konusunda herhangi bir şüphe duymayın. Birinde altın sarısı diğerinde ise beyaz ağırlıklı olan salonlarımız son derece ferah ve geniş piste sahip.

Bursa’da özellikle de Yıldırımdaysanız kına salonu arayış listenize bizi mutlaka ekleyin. Uygun fiyat ve iyi kaliteyle hizmetimizden hoşlanacak ve düğününüzü de burada gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Bu yüzden tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Duaçınarı Mah. Samanlı Cad. No: 22 Yıldırım/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aydın Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.