Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği Sıkça Sorulan Sorular

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği Hakkında

Bursa Kestel’de bulunan Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği, mutlu anlarınıza ev sahipliği yapma ve en güzel kına bekarlığa veda organizasyonlarını gerçekleştirme vaadi sunuyor. Bunu gerek kaliteli hizmetimiz gerekse de huzurlu ve ferah ortamımız ile gerçekleştiriyoruz. İşletmemiz ile ilgili daha detaylı bilgiler vermemiz gerekirse;


Geniş ve ferah bir ortamda organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Yeşilin tonlarına hâkim bahçemiz, doğayla iç içe olan işletmemiz ile huzurla dolacak, şehrin gürültü ve kalabalığından uzaklaşacaksınız. Özel araçlarınızla tercih ederseniz park problemi yaşamıyorsunuz. Geniş bir otoparkımız bulunuyor.


Bahçemizde organizasyonlarınız için gayet uygun bir alan bulunuyor. Bu alanımızda ahşap bir çardak bulunuyor. Çardağın içinde ince uzun bir masamız var. Mevsim şartlarının uygun olduğu durumlarda burada bir organizasyon gerçekleştirmek çok keyifli olacak. Bir de kapalı alanımız bulunuyor. Açılışlar, bayii toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi özel faaliyetleri burada da gerçekleştirebilirsiniz. Kına ve bekarlığa veda geceleriniz için gerekli olan bütün detaylara sahibiz. Işık ve ses sistemimiz son model teknolojilerden oluşuyor. Böylelikle müzikle ilgili bir talebiniz olursa rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz.


Kına geceleri ve bekarlığa veda gecelerinde konsept süslemeleri isterseniz bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla iletişime geçip aksesuar talebinde bulunabilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına müzikleri, kına, kına takımı, kına sandığı gibi detayların gecenizde olmasını isterseniz talepte bulunabiliyorsunuz. Böylelikle bu özel gecenizde farklı konsept düşünürseniz, mekânımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için bir fotoğrafçı kiralayabilir, fotoğraf ve video çekimi isteyebilirsiniz.


Aksu Köyü Kadınları Dayanışma Derneği, birçok işletmeye nazaran çok uygun fiyatlarla organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkânı sunuyor. Düğünden önce çok paralar vermek istemezseniz, ideal bir seçim olacaktır. Bizi tercih etmek için formu doldurup iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuzda hemen geri dönüş sağlıyor, bu özel gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Aksu Mahallesi, Aksu Köyü İç Yolu, 16450 Kestel/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.