Akgün Düğün Salonu

E-posta Gönder

Akgün Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Akgün Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Akgün Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Akgün Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Akgün Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Akgün Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Akgün Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Akgün Düğün Salonu Hakkında

Bursa’da kına mekanları arasında yer alan Akgün Düğün Salonu olarak sizinle uzun yıllardır birlikte olmayı seviyoruz. 20 seneyi aşkın bir süredir sizinle kına, düğün, söz, nişan yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bütün organizasyonlarınız için 15 kişilik küçük ekibimizle daha çok çalışıyoruz ve size en iyi hizmeti sunuyoruz. Şehir merkezinde bulunan mekanımız her türlü vasıta için ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Davet Alanları

Mekanımızda sizin için bir adet davet salonumuz bulunuyor. Kapalı alan içerisinde olan salonumuz iki farklı konseptle size hizmet veriyor. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yer alan mekanımız sizi ve dostlarınızı 750 kişiye kadar kapasitede ağırlıyoruz. Geniş kapasite imkanımızla gelin hanımlarımızın en kıymetli günü olan kına ve bekarlığa vedasını kolonsuz bir salonda ferah bir ortamda yapıyoruz.

Dekorasyon

Bursa Yıldırım kına salonları arasından birden fazla dekorasyon seçeneğimizle farkımızı ortaya koyuyoruz. Konsept olarak sizinle çalışıyor ve her detayı gönlünüze göre hazırlıyoruz. Altın sarısı ve mor olmak üzere iki renk konsept seçeneğimiz bulunuyor. Hem yuvarlak hem de dikdörtgen masa seçeneğimizle farklı bir hava katıyoruz. Masalarınıza beyaz örtü örterek üzerinde altın sarısı ya da mor renk runner koyuyoruz.

Sandalyelerimizde beyaz kumaşların üstüne altın sarısı ya da mor renk tüllerle süslüyoruz. Kına ve bekarlığa vedanız için binlerce çeşit renkten oluşan disko topu avizemizle renkli bir havanın yanına eğlenceli dakikalar sunuyoruz. Gelinimiz için özel hazırladığımız kırmızı renkli ve gold detaylı, koltuk ve puftan oluşan kına tahtı hazırlıyoruz. Kına tahtımızı cibinlik tarzı kırmızı bir tülle süslüyoruz.

Hizmetler

Kına gecelerimizin olmazsa olmazı haline gelen nedime ekibimiz gece boyunca sizinle dans ederek eğlence katıyor. Yine kına ekibimizle uyumlu bindallı ya da kaftanı da size biz getiriyoruz. Davul şovlarıyla dikkat çeken ekibimizin yanında oryantal ya da zenne gösterisini de tercih edebilirsiniz. Daha dini tasavvufi bir şölen olsun diyorsanız semazen ekibimizde bulunuyor.

Şık bir davet salonunda bolca gülmeli ara sıra ağlamalı bir kına ve bekarlığa veda gecesi için bizimle olmanızı istiyoruz. Geniş misafir kapasitemizin yanında bu işe küçük ekibimizle büyük gönül veriyoruz. Bursa Yıldırım Akgün Düğün Salonu nerede sorusunu yanıtsız bırakmayarak sayfaya açık adresimizi bırakıyoruz. Kültürel ögelerle dolu bir gece için bizi arayabilir ya da ücretsiz fiyat teklifi al formlarımızla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Davutkadı Mah. Fatih Sultan Mehmed Cad. No: 90 Yıldırım/BURSA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Akgün Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.