Açelya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Açelya Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Açelya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Açelya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Açelya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Açelya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Açelya Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Açelya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına töreni

Açelya Düğün Salonu Hakkında

1000 kişi kapasitenin yer aldığı 500 metre karelik bir alanda kurulu olan Bursa düğün salonları arasında tercih edilen salonumuz özel davetleriniz için hizmet veriyor. Her türlü ihtiyacınızı gidermek için ikramlardan teknik donanıma kadar her konuda destek oluyoruz. Düğün, nişan, balo, kına, sünnet gibi taleplerinize karşılık veriyoruz.

Yoğun olarak altın sarısının kullanıldığı salonumuzda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Ücretsiz otoparka sahibiz. Böylece park yeri sorunu yaşamıyorsunuz. Kına geceniz tüm gün kaydediliyor ve daha sonra açıp izleyebiliyorsunuz. Ayrıca kınanıza gelmeyen dostlarınız için internet üzerinden canlı yayın imkânı da veriyoruz. Böylece de onlarda kendilerini orada gibi görüyorlar. Klimamız sayesinde kışın sıcak yazın serin kalıyorsunuz. Kokteyl hizmetimiz dışında da dilerseniz profesyonel aşçılarımızın hazırladığı yemeklerimizden de ikram edebiliyorsunuz. Ayrıca bir kınanın olmazsa olmazı masa ve salon süsleme hizmeti de veriyoruz. Kına organizasyonunuz için seçtiğiniz konsepte yönelik süslemeler yaparak hayalinizdeki dekorasyonu sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca 24 saat izlenen güvenlik sistemimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı gidermek için salonumuzdan ayrıldığınızda özel eşyalarınız hakkında endişelenmiyorsunuz. Kına öncesi de misafirlerinizi gelin odasında bekliyorsunuz. Böylece stresinizi de atabiliyorsunuz. Ayrıca kına sırasında farklı ihtiyaçlarınızı gidermek adına bir kafeteryamızda mevcut.

Kına organizasyonu gibi birçok detayın yer aldığı organizasyonlarda profesyonel bir yardım almanız en doğrusu. Bu yüzden de salon olarak tecrübeli yerlerle çalışmalısınız. Biz de Bursa’da kaliteli bir salon olarak bu talebinizi karşılıyoruz. Özellikle Mustafakemalpaşa’da bir salon arıyorsanız hiç düşünmeden bizimle iletişime geçin. Hem kalite hem uygun fiyat hem de lezzet bir arada! Bunun için yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak. Hem de bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. “Fiyat teklifi al” butonuna tıkladığınız da iletişiminiz bize düşüyor ve hemen geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atariye Mah. Sırma Cad. No: 42

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Açelya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.