Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

{Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi tarzınıza uygun bir şekilde geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yörük Çadırı Kır Düğün Salonu Antalya olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, çiftlerin bu günü unutulmaz bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne düğün sektöründe değişen trendleri yakından takip ederek her sene kendimizi yeniliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, organizasyonunuz hakkında size danışmanlık yapıyoruz. İşletmemizin açık ve kapalı olmak üzere iki bölümü bulunmaktadır. Şehrin gürültüsünden uzak kır bahçemizde yemyeşil alanda keyifli vakit geçirebilir, kız aşları için gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerinin mevcut olduğu salonumuzda rahatça eğlenebilirsiniz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok alternatif sunuyoruz. İstediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapıyor, hayal ettiğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerine özel kına tahtı, nedime bilekliği, kına süslemesi hizmeti veriyoruz. İsterseniz kına ekibimiz organizasyonunuza özel olarak hazırladığı koreografilerle gösteri yapıyorlar. Yürüyüş yoluna kırmızı halı seriyor, etrafını işlemeli dekor ve çiçeklerle süslüyoruz. Yürüyüş yolundan yürürken ve ilk dansta konfeti, volkan ve havai fişek gösterisi yapıyoruz. Oyun pistine dans esnasında önceden hazırladığımız balon ve kalpli balon döküyoruz. Paket içeriğinde bulunan; 7 katlı düğün pastası, kuru pasta, çerezleri güler yüzlü bir şekilde servis ediyor sizin ve misafirlerin eksiksiz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Yörük Çadırı Kır Düğün Salonu olarak çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarıbiriyiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Manavgat yolu üzeri sanayi kavşağı 300 m. İlerisi kürüş mahallesi Serik, Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.