Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Turunçova Belediye Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Turunçova Belediye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Turunçova Belediye Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Turunçova Belediye Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Turunçova Belediye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Turunçova Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Turunçova Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Turunçova Belediye Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Turunçova Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Turunçova Belediye Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz bir organizasyonlar geçirmek istiyorsanız Turunçova Düğün Salonu olarak size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Uzun yıllar boyunca Antalya’nın Finike ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Yenilikçi tarzımızdan dolayı değişen düğün trendini yakından takip ediyor, her sene salonumuzu baştan yaratıyoruz. Turunçova Belediye’sine bağlı olan salonumuzda kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Düğün organizasyonları dışında; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, şirket toplantıları ve eğlencelerine ev sahipliği yapıyoruz

Salonumuz kapalı olmasına rağmen yüksek tavan, kolonsuz ve gün ışığı aydınlatmaları olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Davetli sayınıza uygun olarak uzun dikdörtgen ve 6 kişilik dikdörtgen masalarımızı davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Salonumuzun gün ışığı spot ışıkları ve yüksek tavan olmasından dolayı kendinizi ferah bir ortamda hissedeceksiniz.

Kına organizasyonlarını hayaliniz sınırlandırmanıza izin vermeden istediğiniz konseptte eğlenme fısatı tanıyoruz. İster Hint konsepti ister Osmanlı konseptini günümüz modern tarzıyla harmanlayarak bu çerçevede süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalyeleri bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde giydirmeler kullanarak kişi sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Kına tepsisinden tutunda kına mumuna kadar birçok aksesuarla sizi karşılıyor anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından farklı renkte dekorlar da temin ediyoruz.

Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, sevdiklerinizle birlikte organizasyon süresince kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.
Turunçova Belediye Düğün Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler ve aileler tarafından tercih edilen Finike kına mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlar sunuyor, paket içeriğinde bulunan ikramları güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeşilyurt Mahallesi, Finike/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Turunçova Belediye Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.