Türkay Hotel

Türkay Hotel Hakkında

Türkay Hotel’le butik kına geceleriniz unutulmaz bir şölene dönüşüyor. 2021 yılının Eylül ayında açılan otelimiz, 10 yılı aşkın davet sektörü tecrübesine sahip olan profesyonel ekibiyle hizmet veriyor. Her türlü ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak düzenlediğimiz paketlerimizle Antalya kına gecesi mekanları arasında adımızdan söz ettiriyoruz. Gerek deniz manzaramızla, gerek leziz ikramlarımızla misafirlerinizin aklında yer edecek davetlerin ev sahipliğini yapıyoruz.

Davet Alanları

Türkay Hotel bünyesinde gerçekleştirmek istediğiniz kına geceleriniz ve bekarlığa veda kutlamalarınız için 40 kişi kapasiteli davet salonumuzla hizmet veriyoruz. Denize nazır konumuyla dikkatleri çeken salonumuzda açılır kapanır tavan sistemi tercih ediliyor. Böylece davetinizi isterseniz iç mekan, isterseniz de dış mekan konseptiyle düzenlemeniz mümkün hale geliyor. Dilerseniz otelimizin farklı katlarında oluşturduğumuz davet alanlarıyla da size hizmet vermemiz mümkün.

Dekorasyon

Romantizmi ön plana çıkaran kırmızı ağırlıklı dekorasyonumuzla Antalya kına butik otelleri arasında kendimize özel bir yer ediniyoruz. Misafirlerinizi dikdörtgen biçimli masalarımızla ve kırmızı renkli sandalyelerimizle ağırlıyoruz. Süsleme için masa üstlerinde mumlar ve kurutulmuş gül yaprakları gibi aksesuarlara yer veriyoruz. Dilerseniz aksesuar temin ederek farklı kına gecesi konseptlerini de mekanımıza taşıyabiliyoruz.

Hizmetler

Türkay Hotel çiftlerine sunduğumuz hizmet yelpazesi sayesinde tam donanımlı bir kına gecesi mekanı haline geliyoruz. Öncelikle otelimizi ileri teknolojili iklimlendirme ve havalandırma cihazlarıyla donattığımızı belirtmek isteriz. Kına gecelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarların teminini de biz gerçekleştiriyoruz. Nedime ekibimiz gece boyu yanınızda oluyor. Misafirlerinizin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği, otelimize ait bir otoparkımız da bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Otelimizde gerçekleştirilen kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için ikramları a la carte usulüyle masalara getiriyoruz. Böylelikle misafirleriniz yemeklerini kendi damak zevklerine göre seçme şansı buluyor. Ekstra menü seçeneklerimiz de mevcut. Aşçılarımız hem Türk mutfağı hem de çeşitli dünya mutfakları konusunda bilgili ve deneyimli. Et, tavuk ya da balıkla hazırladığımız yemeklere zengin menümüzde yer veriyoruz. Ayrıca geniş bir meşrubat ve içki seçkisine sahibiz.

Türkay Hotel, eşsiz konumunun getirdiği avantajları kaliteli hizmet içeriğiyle taçlandırıyor. Görselliğe oldukça önem veren ekibimiz, kına gecenizin tam da hayallerinizdeki gibi gerçekleşmesini sağlıyor. Ayrıca bütçe dostu fiyatlarımızla da Antalya kına mekanları arasında öne çıktığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkay Hotel ailesine katılmaya karar verdiyseniz ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ya da yandaki formumuzdan yararlanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

Türkay Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Türkay Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Türkay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Türkay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Türkay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.