Tatlı Şeyler Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Ottof Eğlence Merkezi
13 1 1

Kepez

Ottof Eğlence Merkezi

100-200
50 TL'den az
Alara Restaurant Lara
32 1

Muratpaşa

Alara Restaurant Lara

500-750
50 TL'den az
Akpalace Hotel
7

Serik

Akpalace Hotel

200-300
50-100 TL

Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partinizi unutulmaz bir organizasyonla renkli bir mekânda kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tatlı Şeyler Antalya olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Konyaaltı’nda faaliyet gösteriyoruz.

Çiftlerin özel günlerini kutlamak için tercih ettiği adreslerden biriyiz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve disiplinli bir çalışma yürütüyoruz.


Profesyonel bir ekip elemanlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz.


Özel gün organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayısına göre masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Açık ve kapalı olan alanımızdan istediğiniz bölümü seçebilme imkânı tanıyoruz. Seçtiğiniz bölümü size özel ayırdığımızdan dolayı dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.


İçinde birçok hizmeti aynı anda verebilen bir işletmeyiz. Tasarım pastalar yapıyor, organizasyonlara aksesuar ve dekor temini yapıyoruz. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına ve bekârlığa veda partilerine ve nişan organizasyonlarında alışılmışın dışında süslemeler gerçekleştiriyoruz.


Özel günlerde çiftlerin isteği üzerine her damak zevkine uygun menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğimizden bahsetmek gerekirse; ana yemek, aperatifler başta olmak üzere tatlı ve pastalarımızı kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, misafirlerimizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından kendi kontrolümüzde temin ederek uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.


Tatlı Şeyler Antalya Konyaaltı Avsallar olarak çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânları arasında biz de yer alıyoruz. Siz de renkli ve keyif alabileceğiniz bir mekânda aile ve arkadaşlarınızla birlikte özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişim

gül serdar koçak

Metin Bey

  • Adres: Arapsuyu Mahallesi 618 Sokak Serdar Apt. No:4/1

Tatlı Şeyler Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!