Tatlı Şeyler Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tatlı Şeyler Organizasyon
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Tatlı Şeyler Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Tatlı Şeyler Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tatlı Şeyler Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Tatlı Şeyler Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tatlı Şeyler Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Tatlı Şeyler Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tatlı Şeyler Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tatlı Şeyler Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Tatlı Şeyler Organizasyon Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partinizi unutulmaz bir organizasyonla renkli bir mekânda kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tatlı Şeyler Antalya olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Konyaaltı’nda faaliyet gösteriyoruz.

Çiftlerin özel günlerini kutlamak için tercih ettiği adreslerden biriyiz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve disiplinli bir çalışma yürütüyoruz.


Profesyonel bir ekip elemanlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz.


Özel gün organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayısına göre masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Açık ve kapalı olan alanımızdan istediğiniz bölümü seçebilme imkânı tanıyoruz. Seçtiğiniz bölümü size özel ayırdığımızdan dolayı dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.


İçinde birçok hizmeti aynı anda verebilen bir işletmeyiz. Tasarım pastalar yapıyor, organizasyonlara aksesuar ve dekor temini yapıyoruz. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına ve bekârlığa veda partilerine ve nişan organizasyonlarında alışılmışın dışında süslemeler gerçekleştiriyoruz.


Özel günlerde çiftlerin isteği üzerine her damak zevkine uygun menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğimizden bahsetmek gerekirse; ana yemek, aperatifler başta olmak üzere tatlı ve pastalarımızı kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, misafirlerimizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından kendi kontrolümüzde temin ederek uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.


Tatlı Şeyler Antalya Konyaaltı Avsallar olarak çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânları arasında biz de yer alıyoruz. Siz de renkli ve keyif alabileceğiniz bir mekânda aile ve arkadaşlarınızla birlikte özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Arapsuyu Mahallesi 618 Sokak Serdar Apt. No:4/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tatlı Şeyler Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.